Sayfa 23/138 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 1103 madde; 177 - 184 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Amor Ağam sen bu şirketin yonetimindekileri tanıyorum demiştin.Ali Cakiroglu kaç yaşında?

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hatİp aga senın maliyet çok düşüktür bız geç farkına vardık, en önemli nedenide bist yukselenler listesinde gorulmemesı şuan bıle çoğu kısı bu senedın farkında değil.. Memsa nasıl az biraz da ondan aldım ben veya bildiğin başka maden varmı... Şermin sana uçurur haberleri ...
    Ağam nasıl aldım sorma.Resmen kaptikacti yaptım adamlardan.Bu arada Şermin "Karını bosayip beni alacaktin.Benimle evlenmezsen Cengaver i öldürdüğünü jandarmaya ihbar ederim." dedi.

Çukurova da durumlar karisik .Yamanlar in Demir den Adana Sanayiciler Derneği başkanlığını aldım ama canım SERMİN şılligi yüzünden sıkkın .

3. Ağalar ben portfoyumun 6 da 1 lik kısmıyla Balat aldım.Buyuk hayallerle aldım.Ama borsada herşey olabildiği için sepet mantığımi hiç kaybetmem.Bir hisseye ne kadar inansam da en fazla 4 te 1 para yatırım.Tahsisli gerçekleşirse Balat tan bir miktar daha alacagim nasip olursa.

Bu yüzden Balat da dahil portfoyunuzun %30 dan daha fazla oranda bir hisseye yer vermek çok risklidir.Hayalinizin terse döndüğü durumda yuvalar yıkılabilir.Borsa çok acımasızdır.
    Unutmayın sizin battiginiz bir hissede o gün birileri ne paralar kazanıyor ve ne kadar mutlu oluyor.

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    selamlar ağa bakıyorum baya baya burda mal toplamışsınız bende bir arkadaş tavsiyesi ile 0,31 kuruşlarda iken 100 tane almıştım satan yoktu ama iki üç gün ısrarla emir yolladım sonra bir 100 daha aldım ama zor mal veren yok birileri götüyor ama kim bu toplayanlar bilmedim onca hisse kaç kişinin elinde piyasada çok ta hisse yok gibi ama geldiği yerde kim sattı kim aldı da buralara hızlı düştü neler oldu fabrikanın hikayesini biliyormusunuz biraz bilgi verirmisiniz rica etsem
    Ağam DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ ni inv....ting .com da Balat topiginde yazdım.Son bir haftadaki yazılarda mevcut .Ayrıca geçmiş sayfalarda Amor Ağam besonderes meh o ve adını sayamadığım değerli Agalarimin yazılarından istifade edebilirsiniz.

Hatip Ağaya bakma sen ben yeniyim bu hissede.Begendim hisseyi ve tavanlara küçük küçük alislar girdim.Ama adamlar da aynısını yapıyormuş.Sonra olay koptu ben de anlayamadım sonrasını.Niyetleri ne ben de bilemiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Sayın : İ. KASAP , Sayın : M. KARASU , Sayın : E. EVRENKAYA, Sayın : G. BIÇAKÇILAR, Sayın : O.SOYALP , Sayın : F. BİÇER

Yukarıda adını yazdığım yatırımcılar... halen mail atmadınız dava bile açamıyorsunuz insan 50, 25 ,5 ve 3 tl hisse alıpta 0,45 ortalama ile 250.000 lotu satarmı.. benim kayıtlarımda halen satıcı gözüküyorsunuz dava dilekçesi hazır tek yapmanız gereken beni aramak... d)) 1.5 milyona aldığınız hisseleri 50.000 tl satmanız akıllıca değil... iletişim bilgilerim aşağıda arayın...

[email protected]
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Bu hissenin 5000 lot ve üstü toplam 182 yatırımcısı var bunların ilk 20 si yönetim kaldı 162 kişi neden yazmazsınız neden hakkınızı aramaktan korkarsınız bizler kanunsuz bir şey yapmıyoruz şirketi kötü yöneten şirket yetkililerine yanlışlarını hatırlatmak bedelliden gelen paraları harcama planına bağlı olarak kapta açıkladıkları yerlere neden harcamadıklarını sormak suç değil en doğal hakkınız... bu şirket halka açıldığı tarihten beri neden zarar ettiğinin yetkili kişilere hesabı sorulmaz 162 yatırımcı neden susar kimden korkuyorsunuz... Tamam siz bilirsiniz sizler sustuğunuz sürece bir daha ben yazmayacağım... iletişim bilgim aşağıda ;

[email protected]
    Yahu Amor Ağam kimsin necisin? Bu bilgileri benim bildiğim patronlara veriyor sadece mkk. Bir garip yazılar ama hiç dava acmamissin yıllardır.Merak ediyorum çok lot mu almistin da bu hisseyi buralara kadar düşürdüler?
    Benim hatırladığım kront Telekom da yüklü sen yıllarca hisseyi tutmustun , patronlari nasıl yıllarca beddua etmistin haklı olarak.Sen satınca da kront uçmuştu.
    Avatarı da komutan logar gibi bir uzaylı karışımı bir zombi secmissin.
    Bir yandan güvenmek istiyorum ama 1 ay önceki yazilarinda hep Balat için kötümser yazılar yazmışsın.
    Bilemedim Ağam .Söyler misin senin hikayem nedir Balat tahtasında?
    Çok mu yükseklerden aldın bu hisseyi?
    Ali Çakıroğlu Dayı hisseleri sana mı sattı?
    Merak ettim Ağam .

6. Arkadaşlar kuşlu sitede hasanmese Balat la ilgili açıklamalar yapmış.
    Uzun bir videonun içinde.Video yaklaşık 1 saat 43 dk sürüyor ama 1.5 saatinde gülüyor ����

7. Ağalar hasanmese otomobil balatasi değil otobüs ve kamyon balatasi üretildiğini söylüyor videoda .

bu hasan mese kim.. balat la ne baglantisi var..prim yapinca yilanmi kacti.

Sayfa 23/138 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •