Sayfa 23/364 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 2909 madde; 177 - 184 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. 2,75 e gidişte aslında korkutma felan olmadı, hısseye yenı gıreceklerın gozunu actı ben burdayım her zaman atak yaparım dedirtti...veya 2.75 .den 2.10 bandına ınıyor 2.75 e gelınce sat algısı olusturuyor...

2. Her şey olabilir. Çok sert yukarı yaparsa hiç şaşırmam. Ben hala genel kurul tarihinin neden açıklanmadığını anlamadım. Normalde bu zamanlar yapılmış bile oluyordu. Bedelsiz gelebilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    2,75 e gidişte aslında korkutma felan olmadı, hısseye yenı gıreceklerın gozunu actı ben burdayım her zaman atak yaparım dedirtti...veya 2.75 .den 2.10 bandına ınıyor 2.75 e gelınce sat algısı olusturuyor...
    O harekette oyak çekti hareketi aldığını gömdü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Arkadaşlar sizin hissede yaptığınız hareketler.
    LOT miktarları pek bir etki yapamaz.
    Zaten etkili lotu olanda ky yoktur.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILAT Yazıyı Oku
    Hisse 1,95 ten başlayan atağını 2,75ten çok hızlı aşağı yaptılar.
    Böyle kırılmalar korku salma elde kalanları tekrar dipten toplama oyunları olabilir.
    İzleyelim.
    Ben ne yazmışım

6. Geçen hafta 2.14 den zank diye 10 bini vermişti. Şimdi 2.18 10000 yazdım 1 saat oldu nerdeyse daha 4500 tanesi zor düşmüş. Akşama kadar verir heralde.. Satan yok yahuu!!!

7.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Geçen hafta 2.14 den zank diye 10 bini vermişti. Şimdi 2.18 10000 yazdım 1 saat oldu nerdeyse daha 4500 tanesi zor düşmüş. Akşama kadar verir heralde.. Satan yok yahuu!!!
    2.16 bile veriyolar simdi hocam.vakfn 4. Tavanini yapcak.sekfn 2 tavanini yaocak.lidfa uctu.biz surunuyoz.adaletmi bu

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Demekki zamanı gelmemiş. Vakti gelince buda uçar inşallah. Geçen hafta bir sinyal yaktı aslında. Vakit daralıyor diye düşünerek azbişşi aldık. Az aldıkki hareket vakti geldiyse eger bide bize sarmasın.

Sayfa 23/364 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •