Sayfa 230/651 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 5208 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    geçmişte bazı arkadaşlar bu hisse uyuzdur maxsimum 1,80 i görebilir sonrada iner diyorlardı... ama gördüğümüz kadarıyla uyuzluğu geçmiş görünüyor...üstelik de daha yeni yeni bilançolar satın alınmaya başlanıyor...yılbaşından sonra bilançolar ciddi bir şekilde satın alınmaya başlanacaktır...bu süreçte temenimiz gentaşın 2,50-3,00 aralıklarına varmasıdır...

eğer son bilançoda da sıkıntı oluşmazsa ve özelikle de 8 milyon ve üzeri bir kar gelirse 3,00 ları bile aşabiliriz..

gerçi ciroların üçüncü çeyrekleri teyit ettiği şeklinde işaretler var ama hala kar konusunda kafamızda acabalar var...bunun nedenlerini de son bir kaç gündür konuşuyoruz...bu acabaları önümüzdeki günlerde netleştirmek istiyoruz...bunun için sık sık yatırımcı ilişkilerinden bilgi alacağız...
    Keko kardeş neredesin yorumunu bekliyoruz bir ses ver

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sancaktar37 Yazıyı Oku
    Keko kardeş neredesin yorumunu bekliyoruz bir ses ver

Keko ortalarda yok
    Endekse göre gene iyi bir performans
    Bakalım yarın da devam edecek mi ?

3. Takas paylaşabilir misiniz bakalım kimler almış bugün ?

4. Keko ayın 22 sine kadar yasaklanmış maynet finasda gentaşa yorum yazmış yasaklandığını orda yazmış geçmiş olsun gelene kadar 2 TL yi kırsa güzel olur teknik guzellesti tavanı 2.10 ytdr

5. Türkiye genelinde 7 milyon 500 bin bina depreme karşı dayanıklı olması için yıkılıp yeniden yapılacak bunun yüzde 25 i İstanbulda yüzde 75 Türkiye geneli bu proje 15 yılda bitip 100 milyar dolarlık bir proje her yıl 200 bin İstanbulda 300 bin diğer illerde toplam her yıl 500 bin bina depreme dayanıklı hale gelecek her yıl 500 bin bina 15 yılda 7milyon 500 bin bina oluyor adet doğru çıkıyor şimdi diyeceksinizki ne alaka
    Alakasi çok
    Bu yeni binalar yapılınca bunlara laminet parke nasıl yetişecek bu binalara giydirme nasıl yetişecek bu binaların bir kısmı otel iş merkezi mutlaka olur yada okul bunlara masa sıra büro malzemeleri nasıl yetişecek elbette gentaşdan başka firmalarda var fakat gentaşa çok faydalı olur ytdr

6. Bu projeyi çevre ve şehircilik bakanı açıklamıştı internetten ulaşabilirsiniz dün akşam ahaberde alt yazıda geçti amacım kimseye gaz vermek değil bu bilgiyi önemli gördüm yatırımcı arkadaşlarla paylaşmak istedim ytdr

7. Elbette bu inşaatların ana malzemesi çimento ve demir fakat gentaşada güzel faydalar olacaktır ytdr

8. ben de bir bilgi paylaşayım. şirketi yaklaşık bir ay önce aradim. ne yapiyosunuz dedim😀
    tabi böyle demedim ama özellikle son dönemlerde laminat ve werzalit üretiminin, üretimin ağırlıklı kısmını oluşturduğunu konusmalardan çıkardım. varsa şirketle konuşan veya bilgisi olan paylaşsın okuyalım, degerlendirelim derim.

tahtada ise makinaların sesi daha çok duyuluyor bu aralar. biraz dinlenirse sasirmam. dinlenmezse o da olur.

Sayfa 230/651 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •