Sayfa 230/821 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 6564 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

kırmızı sıyah oldu resmen
    yatırım tavsıyesı degıldır

emır sılıyorlar muthıs

3. Dayı sen nerden alacan nereyi bekliyorsun sen onu de bakalım bi
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Pazartesi günü yazmışım. 123 den dönecekti, döndü. Düzeltmenin %50 fibo değeri bugün brüt sayesinde görüldü. Şimdi neler okacak izleyeceğiz.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Şuan yapacak bir şey yok. Asıl sorun taban çözüldüğünde olacak. Ky taban çözüldü diyerek satacak ve senet tekrar yükselecek. Yada satmayacak bir süre sonra tekrar taban yaparak aşağı iniş devam edecek. Bu iki karar verme olayı hızlı olacak. Ben olsam şöyle yaparım.

Taban 123 gibi bir rakam. Diyelim çözüldü. Muhtemelen %5-6 gibi bir yükseliş gelir. Yani bugünün 136 rakamı üstüne %5-6 eklerim Buda 140 tahmini ve burada satarım. Şayet yarın son tabansa tavan kapatmaz. Ky ya dönerek 135-140 arasında malı ver alıcıyım der. Ben 140 dan sattım. Bu durumu izlerim ve gerçekten spekülatöre göre taban yani malı karşılama rakamı 135-140 arası ise burada bekler. 1-2 gün sonra tekrar düşmediğini görür ve 135 den alırım.

Açıldı ve 140 dan sattım. Kötü niyetli ise bu %5-6 yükseliş sonrası tekrar taban yapar ve en az 80-90 günü son rakama yönelir.

Bu nedenle nerede olduğunu bilmediğimiz taban çözülmesi önemli olacak.

Diğer son önemsiz bir detay ise, taban 130-120 gibi açılmayarak 80-90 da açılırsa satmam. Bir şekilde geç açılan tabanın en az %30-40 düzeltmesi olur. Bu rakamı almayı beklerim. Maliyet yüksek kalanlar İçin umarım yarın açılır ve özgürlük süreci başlar.
    Efsaneyi hatırlayalım. Bazı arkadaşlar özelden yazmış. Tahtayı sen mi yapıyorsun diye. 😆 valla hiç sasa alamadım. Ama sadece psikolojiyi izleyerek ne olacağını görebiliyorum. Çünkü bunlar başka zamanlarda başka hisselerde yaşatıldı.

5.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Dayı sen nerden alacan nereyi bekliyorsun sen onu de bakalım bi

Benim uzun vadeli senetlerim var. Sasa almayı düşünmüyorum. Sadece borsayı anlamak adına yakından izliyorum. Senetler benzer hareket eder.

6. Sen testeresin Sasa ise laz ziya.ssennnn kimsinki sasayi tehdit ediyorsun.sen diğer kağıtlarda kaybederken Sasa ucbin köşeye racon kesiyordu.o zamanda Sasa uçarken sen gitmeyen hissende surunuyordun
     Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    İşin doğrusu sasa da hikaye bitti. Ama benim 5 liraya veya 155 lira maliyetim olsa bunu kabul etmem çok zor. Yatırımcıyı anlıyorum. Ve bu yüzden gerçeği yazanları izole ediyorlar. Malasef bu sistemin besin kaynağı kendisini dev aynasında gören küçük yatırımcı olacak. 10 gün önce yazdım. Düşecek yükselecek, Ocak Şubat ayında 50 lira altına gelecek. Bu bir günde olmaz. Sistemin sahibinde 5 lira maliyetli mal var. Bunun tamamını 189 liradan veremez. Her yerden satmak zorunda. Bir anda satarsa ky korkar ve başarılı olamaz. İleri 10 yılda 20 milyar dolar yatırım yapacak şirketim olsa, Şuan sasa yı 5 liraya düşürür bütün malı elerinden alırım. Yatırımcı değil 10 yıl 2 sene dayanamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by denizci2 Yazıyı Oku
    Sen testeresin Sasa ise laz ziya.ssennnn kimsinki sasayi tehdit ediyorsun.sen diğer kağıtlarda kaybederken Sasa ucbin köşeye racon kesiyordu.o zamanda Sasa uçarken sen gitmeyen hissende surunuyordun

Rahat ol, bu işi öğrenmeniz için ciddi emek vereceğim. 😆😆 ama öğreneceksiniz.

bır anda mılyoner oluyorum sonra yıne fakır
    ruh halım bozuldu ben anlamadım mılyonermıyım degılmıyım

Sayfa 230/821 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •