Sayfa 230/359 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 2870 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: BURCE - Bursa Çelik Döküm Sanayi

1. Tahta için bu gerekli idi... Ciddi el değişimleri yaşandı.
    Bol kazançlar
    hakuna matara....memento mori.

2. Aldım dediği mal 24-25 inde, ama takasta hepsi yok, ya bu adam yalan söylüyor yada bu adamın alım yaptığı kurumdan başka birisi satış yapıyor, ne yazık ki bunları hep 2 gün sonra iş işten geçtikten sonra görüyoruz takasta...

hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

3. alıma devam etsin yeter,kim olduğu önemli değil
    yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bu da son 4 günlük alan satan,

DiKkAT: Alan satan birebir taKaSa yansıMAyABİLİR...........*****^â€-<<<<<<

operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Üstadım bu Murat Aydın kim acaba bilginiz var mı?

Eğer bu adam tüm malı tek kurumdan alıp satıyorsa bitti gitti, invest 2 günde aldığı malı 2 günde çıktı, ama bu mal karşılıklı işlem olmadan alınıp satılabilecek bir miktar değil, acayip bir dümen var gibi geliyor bana...
    Lütfü Hocam, Murat Aydın kim bilmiyorum ama bugün gelen bültende cezayı yemiş 6 ay işlem yasağı. Bizim için hayırlı olur inşallah.( http://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2018&no=42 )

Ewt bence de karşılıklı işlem, alnus yatı da yücel kardeşlerden biri kullanır genelde, o mu değil mi bilemem tabi. Benim beğendim şey ise iş yatın 242 bin lot alması oldu.
    Daha önce de a1capital ve gedikten o meşhur 27 27 alan kişi alırdı 1 tavan civarında basardı aşağı. O zamanlar iş yatın böyle aldığını görmemiştim.
    Kolay olacak mı? -Hayır
    Buna değecek mi? -Kesinlikle evet

6.  Alıntı Originally Posted by erdem06 Yazıyı Oku
    Lütfü Hocam, Murat Aydın kim bilmiyorum ama bugün gelen bültende cezayı yemiş 6 ay işlem yasağı. Bizim için hayırlı olur inşallah.( http://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2018&no=42 )

Ewt bence de karşılıklı işlem, alnus yatı da yücel kardeşlerden biri kullanır genelde, o mu değil mi bilemem tabi. Benim beğendim şey ise iş yatın 242 bin lot alması oldu.
    Daha önce de a1capital ve gedikten o meşhur 27 27 alan kişi alırdı 1 tavan civarında basardı aşağı. O zamanlar iş yatın böyle aldığını görmemiştim.
    Evet Erdem bey Benim MatriksMobile şimdi ikaz etti, bende onu kopyalayıp yapıştıracakken sizin yazıyı gördüm, adam ceza yemiş

Valla bir tuhaflık bir içimizde bir güvercin tedirginliği ile izlemeye devam ediyoruz, hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

7. Adam eukyo da aynı işi yaptı cezayı burda yedi.gec bile kaldı spk adam mali boşalttıktan sonra haber geliyor.

8. Murat aydin ceza almasi hisseye hangi yonde etkiler arkadaslar fikri olan varmi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 230/359 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •