Sayfa 231/623 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 4978 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1. Deniz in Döviz repo fonu DAS bugün eksi getirmiş. Yanlış mı hesapladılar acaba? Bu fon her gün azar azar getiriyor normalde.

2. Tefas mı saçmalıyor portföy yönetim şirketleri mi anlamadım ama QNB'nin değişken fonu da bugün uçuk rakamlardaydı şimdi düzelmiş, 25000000000 gibi bir şeyler gözüküyordu.

3.  Alıntı Originally Posted by manevracı Yazıyı Oku
    %70 nakitteydi - %30 hissedeydi, elindeki %70 ile gerçekten gübretaşta viopta zar mı attı ya da başka bi yerde zar mı attı ne yaptı gerçekten kar buysa ben bugün satarım gübretaş gibi spekulatif bir short yaptıysa dönüşünde de aynı oranda zarar yazar.. ama gübretaş gerçek bi kumar olur onu yapmış olamazlar 1 milyarlık bir fonda... bana faydası bile olsa korkutucu bir hareket olur gerçekse...

https://ibb.co/vq0Gcz2
    sizde %24 para kazancı gözüküyormu online hesabınızda?

4.  Alıntı Originally Posted by ActuallyMelik Yazıyı Oku
    Tefas mı saçmalıyor portföy yönetim şirketleri mi anlamadım ama QNB'nin değişken fonu da bugün uçuk rakamlardaydı şimdi düzelmiş, 25000000000 gibi bir şeyler gözüküyordu.
    iş bankası, akbank, devlet bankaları gibi köklü kurumsal yapılardan uzaklaştıkça türlü saçmalıklarla karşılaşma riski artıyor gibi. fonmu yönetiyorlar sirkmi belli değil. bi müşteriyi sallamama ruh hali içindeler. insan rakamı nasıl yalnış girer. hadi girdin farkettiğin an düzeltmen gerekirken gün boyu nasıl umrunda olmaz. spk uyuyor söylemi acemi borsacı lugatı değil ülke yönetimi böyle olunca bunlara şaşırmıyorum.

5. sıfır gözüküyor tefasda eksi nereden gördünüz?

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Deniz in Döviz repo fonu DAS bugün eksi getirmiş. Yanlış mı hesapladılar acaba? Bu fon her gün azar azar getiriyor normalde.

6. Ben bugün deniz portföyü defalarca arasam da denizbank tarafı dışında muhattap bulamadım, onların da keza konudan haberi yok. Sonrasında deniz portföye DZM fiyatının neden günlerdir değişmediğini sordum. Cevabı direkt olarak paylaşıyorum.

Merhaba,

25 ve 26 Aralık günleri noel tatili sebebiyle bu günlerde bazı yurtdışı piyasalar kapalıdır. Bu yurtdışı piyasalarda fiyatlanan menkul kıymetler içeren fonlarımız izahnamelerinde belirtildiği üzere ilgili gün kapanışlarına ait fiyat açıklamamaktadırlar.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla…

Deniz Portföy Yönetimi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Borsa da bu zamanlar varlık transfer zamanı.. Birilerinin parası bizim kumarbazların cebine akması lazım ki borsa tekrar havuç göstersin yeni tamahkarlar sisteme dahil olsun...Bence çok yakında havuç moduna gireceğiz gibi duruyor...
    5 yıldır satilmayan surgyo Antalya , halka 50 TL den arz ediliyor , fiyat 25 e geliyor , şirket geri alım yapacakmış , server transferi böyle olur isde ...

8.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    5 yıldır satilmayan surgyo Antalya , halka 50 TL den arz ediliyor , fiyat 25 e geliyor , şirket geri alım yapacakmış , server transferi böyle olur isde ...
    Şu ortamda tatil evi gyo yatırım yapanlar ne bekliyorlardı acaba?
    Bence bağış yapmak istemişlerdir.

Sayfa 231/623 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •