Sayfa 231/668 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 5344 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Sadece kendileri kazanacak ky hamal yatırımcı değil

2. Kahpenin terk ettiği kanı bozuklar. Ciddi IQ sorununuz var galiba. Buralardan mal çıkmaz sana. Öğrenemedim yıllardır.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by ferden Yazıyı Oku
    Kahpenin terk ettiği kanı bozuklar. Ciddi IQ sorununuz var galiba. Buralardan mal çıkmaz sana. Öğrenemedim yıllardır.

Kivrandiriyor yatırımcıyı bunun her tarafı ucuz olsa ne olur her tarafı eurobond olsa,fk.si düşük olsa dd,si düşük olsa ne olur tekniği güzel olsa ne olur bunda çalışan tek formasyon yukarıdan düşe ky ye alttan paniklet al..şirketin faaliyet tarafında hiç bir düzelme yok zaten istemiyorlar en son yaptığı projeler kentsel dönüşüme girecek neredeyse.. yillardir ellerindeki arsaların imar sorunlarını bile çözemediler....

4. BofA hacimsiz tahtaya baskı kuruyor. 30bin kusur satışta.

Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

5. Bu arada yeni gelen misafirler çabuk kayboldular

6. bilanço beklentiniz nedir geçen yıl 390 milyondu diğer siteden bi arkadaş geçen yıl hillden gelen para oldugu için yüksek oldugu bu yıl için 325/330 civarı gelecegini söylüyor analiz edip inceleyen fikri olan varmı

7.  Alıntı Originally Posted by ERGAZİ Yazıyı Oku
    Bu arada yeni gelen misafirler çabuk kayboldular
    😀😀bistin konsamatrisine dayanamadılar

8.  Alıntı Originally Posted by dinçer Yazıyı Oku
    bilanço beklentiniz nedir geçen yıl 390 milyondu diğer siteden bi arkadaş geçen yıl hillden gelen para oldugu için yüksek oldugu bu yıl için 325/330 civarı gelecegini söylüyor analiz edip inceleyen fikri olan varmı
    Diğer siteden arkadaş kim ise isabetli yorum yapmış benim de beklentim ve görüşüm tıpatıp aynı

Sayfa 231/668 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •