Sayfa 231/745 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 5959 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. hop hop hop

endeks artı sen yatay..

eskiden olsa eksi kapardın.. noldu korktun mu 32m lotun maliyetine inmek istemio musun

2. enerji birleşme işinde bi bit yeniği var.. akça parayı hala vermiyo.. yıl sonuna uzatıyor..

aktur muayene istasyonlarını kendi şirketine aktardı..

gayrimenkullerin değerlemesini yapmamak için onları ayırdın..

bundan böyle her bir işleminde spk ve mahkeme denetimini ensende bulacaksın..

3. enerji şirketlerini kurayım deseler 2.5 milyar tl para yetmez.. şirket 800m da..

satın anasını satın alay eder gibi
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

4. son düşüş keriz silkelemesi imiş
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5. milletin 3-5 lotuna göz dikme..

kaldır..

6. param olsa da ben alsam

7. Yetiştirin macunu madem

8.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    enerji birleşme işinde bi bit yeniği var.. akça parayı hala vermiyo.. yıl sonuna uzatıyor..

aktur muayene istasyonlarını kendi şirketine aktardı..

gayrimenkullerin değerlemesini yapmamak için onları ayırdın..

bundan böyle her bir işleminde spk ve mahkeme denetimini ensende bulacaksın..
    aktur un satışı vergiden kaçınma için yapıldı. büyük mebla 'vergi kaçırma değil' bilmeyenler için yazdım. ödenmemesi pandemi bahane edilmiş. bence neye inanırsan. %14 faiz li para bedava... dolar 2 ye katlamış ticarete mala koysan ölüsü 2 ye katlamış.. halka açık şirkete %14 faiz bedeva ödeme demek benim görüşüm bizler ütüldük.

Sayfa 231/745 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •