Sayfa 232/1049 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,849 - 1,856 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Cengiz abi 2008 yılında aldım tam 10 yıl oldu, tabii sayende ALLAH'ım gönlüne göre versin güzel insan.
    amin....benim burcum yay burcu herkese faydası olur kendi mısır koçanına talim eder..2006 senesinde otokar demiştim 3600 tl idi..kaç olacak diye sormuştunuz 100 bin demiştim..hatırladınmı...ahahhahahahah

2.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    ağa hayranım senin şu tecrübe edinme çabalarına
    tokenim sarı bağlar coinim söyler imkb ağlar niye ben ölmüşmüyem by benim karalar bağlar..a leyliii a leyliii zülfüm yüzüme perde...merkez bankaları bastıda beni meğer kaderim böyleeee....)))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
     Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    amin....benim burcum yay burcu herkese faydası olur kendi mısır koçanına talim eder..2006 senesinde otokar demiştim 3600 tl idi..kaç olacak diye sormuştunuz 100 bin demiştim..hatırladınmı...ahahhahahahah
    Hatırlamazmıyım padişahım 500 tane alacam satmayacam demiştim ama malesef hem OTAKAR hemde TTRAKTÖR'e sahib çıkamadım kaptırdım malesef, ASELSAN'ı asla satmadım satmayacağım. Varmı alınıp unutulacak kağıt.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Hatırlamazmıyım padişahım 500 tane alacam satmayacam demiştim ama malesef hem OTAKAR hemde TTRAKTÖR'e sahib çıkamadım kaptırdım malesef, ASELSAN'ı asla satmadım satmayacağım. Varmı alınıp unutulacak kağıt.
    GEDZA al..al gedzayı kır gerdanı..)))))

5.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Borsacılar panik yapmaya başlamışsa korkacak bir şey yok demektir. "Tüm paranızı kaybetmeden borsamıza getirin" güzel mesaj. Meşaşını aldım Steven kardeş, ben varım; Fawad kardeş sen de var mısın?
    30 bini bastım bende varım..ama tek şart var basacak olanın kimliği pardon aleti önemli...ahahahhahahahahaha

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
    GEDZA al..al gedzayı kır gerdanı..)))))
    Biliyon bende BAKAB vardı halende varlar, 2005 yılından beri bakar bakar dururum, şimdi bide gediz çok gelmezmi?
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    bu bitcoin adamı şair eder boşver sanal işleri gerçeklerden bahset torun nasıl
    torunum hem burcu yay hemde bana benziyor..kızım ve damadım bu durumdan pek hoşnut değil...sonu benzemesin inşallah diyorlar...ahahhahahahah ama torun sevgisi bambaşka imiş....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,710
    30 bini bastım bende varım..ama tek şart var basacak olanın kimliği pardon aleti önemli...ahahahhahahahahaha
    Abi basacak adam ya zenci çıkarsa.

Sayfa 232/1049 İlkİlk ... 132182222230231232233234242282332732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •