Sayfa 233/859 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 6868 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Bir şeyler yazayım diyorum, düşünüyorum, daha önce yazmışız, yazılmış. Yazacak, yapacak bir şey yok, beklemekten başka..veya satıp gidecez..

2.  Alıntı Originally Posted by strabon Yazıyı Oku
    Biri bu diğeri konya. Aynı tas aynı hamam. Kurumsallaşmadan alttan alttan gideriz nasılsa rakipde yok parada çok. Hey Allahım...
    Birkaç tane kaldı bunun gibiler zaten, mevcut halleri ile varlıkları borsanın imajına da zarar veriyor. Milletin bunun gibi rezillere bulaşmaması için uyarılar yapmak şart. Zamanında benim de bilgisizliğim yüzünden bu belaya bulaştığımı aklıma getirince çektiğim rezilliklerin kimse tarafından çekilmesini şahsen istemem. İnsanı çok yıpratıyor. O yüzden artık rüştünü ispatlamış kurumsal şirketlerin hisselerinden başkasını değil almak ekranıma bile koymuyorum. Bunun gibi pisliklere prim vermemek onların oltalarına gelmemek bu adilere verilecek en büyük cezalardan biri.

3. Bu sülüklerin temizlenmesi için spk ve ilgili kurumlar neyi bekliyor anlamak mümkün değil. Önce güven! lazım bizim borsaya...Borsada DERİNLİK ŞART....

4. 1-2 tane yabanci fon veya hedge fona bakar..490-500 den sattigi an toplasalar unalin felegi doner, safti kayar..bunlar 3 kurusluk adamlar aslinda..her baligin buyugu vardir unutmasin..yakinda sasirtacam onu..az bi beklesin

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. 51 maliyetli BİM,5,30 maliyetli sodaları satıp geldik buraya, gübreyi saymıyorum. 2,59 maliyetli 100 bin lot. 5 haziranda tavan yapmıştı ve tavanda 18 bin vardı, o günden beri kan kusturuyor borsa giderken. Borsa düzeltme yapınca bakalım ne yapacak?

6. Sanırım bu da düzeltecek..

7.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    1-2 tane yabanci fon veya hedge fona bakar..490-500 den sattigi an toplasalar unalin felegi doner, safti kayar..bunlar 3 kurusluk adamlar aslinda..her baligin buyugu vardir unutmasin..yakinda sasirtacam onu..az bi beklesin

Bunu ciddi yazdıysan borsadan tez zamanda uzaklaş arkadaş, yabancının böyle müptezel bir hissede gölgesi bile vurmaz. Kademe yok, temettü yok, derinlik yok,....kahpelik çok. Yabancı mı gelir böyle tahtaya hey Allahım ya. Haaa cıtı takasında gördüğün hisselere bakıp yazdıysan o hisseler patronun Ceyman adalarında ki off shore hesaplarında sakladığı kendi hisseleri. Bilmiş ol, ol ki burada yazılıp çizilenleri hiç sanmıyorum ama belki anlarsın.

Yakında şaşırtacakmış mış, kusura bakma da sen kendin şaşırmışsın

Burası git gide komik olmaya başladı. Hayırlısı bakalım
    Son düzenleme : Serkalgo; 23-06-2020 saat: 18:51.

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bunu ciddi yazdıysan borsadan tez zamanda uzaklaş arkadaş, yabancının böyle müptezel bir hissede gölgesi bile vurmaz. Kademe yok, temettü yok, derinlik yok,....kahpelik çok. Yabancı mı gelir böyle tahtaya hey Allahım ya. Haaa cıtı takasında gördüğün hisselere bakıp yazdıysan o hisseler patronun Ceyman adalarında ki off shore hesaplarında sakladığı kendi hisseleri. Bilmiş ol, ol ki burada yazılıp çizilenleri hiç sanmıyorum ama belki anlarsın.

Burası git gide komik olmay başladı. Hayırlısı bakalım
    Su haliyle girmez tabi ama zorlanir ikna edilirse bedelsiz de yapar neden olmasin..imkansiz diye birsey yok..ne yazdigimin farkindayim merak etme sen..karsi tarafi tanimadan ahkam kesme..yeni degiliz buralarda

Sayfa 233/859 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •