Sayfa 233/654 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. ambalaj sektörü ve özelikle de durdodan iyi bilanço bekliyorum...tutmaya devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bügun artı kapat ta namın yurusun bari...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Bügun artı kapat ta namın yurusun bari...
    kaliteli ağalar olursa bu söylediğin de olur... ki şu anda görüldüğü kadarıyle hisseden anlayan bazı yatırımcılar durdoya destek atmış görünüyorlar...daha önce de söylediğimiz gibi hisselerin bilançoları bal gibidir her türlü yatırımcıyı çeker...büyüğünü de küçüğünü de...hepimizin ortak paydası kazanmaktır...kimse kazanmayacağı hisseye yatırım yapmaz...

durdo beklediğimiz bilançoları açıkladıkça orta ve uzun yatırımcıyı cezb edecektir o vakit hisse ederine gidecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Bugün normalden biraz daha güçlü görünüyor bakalım kapanışda + kapayabilme yapabilirse artık şans

5. durdo bu gün %1,71 eksili kapattı endeks ise %1,83 düştü...durdo şu anda endeksten daha iyi durmuş görünüyor...durdonun ağırlıklı ortalaması 5,71 iken kapanış 5,76 oldu..ağırlıklı ortalamasının üzerinden kapatmış olması satış baskısının düştüğünü gösteriyor..

şu anda endekste tekrardan bir sıkıntı oluşmadığı taktirde durdo satış baskını bitirmiş görünüyor...bu günkü duruşunu çok beğendim...

Durdo

Varsa pasta atabilirmisiniz arkadaslar yarına bol şans

7. Yarin endekse döşerler yine... S400 den geri dönüş yok demiş beyefendi..

8.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Yarin endekse döşerler yine... S400 den geri dönüş yok demiş beyefendi..
    istese de artık geri dönemez ..çünkü mhp izin vermez...akp artık mhp desteği olmadan hiç bir karar alamaz..bahçeli istediği zaman ülkeyi seçime götürebilir , istediği zaman desteğini çeker ve meclisten kararlar aldırabilir..

mhp akp nin koalisyon ortağıdır ama görünürde bakanı yoktur...bu bağlamda tüm riski akp alıyor ki bu yüzden de sandıkta halkın hışmına uğrayarak bedel ödüyor...mhp ise hiç riske girmemiş gibi görünüyor..hükümette görünmediği için yıpranmıyor ki bu yüzden muhalefet gibi muamele görüp belediyeleri kazanıyor...

daha önce de dediğim akp sırtını rusyaya dönemez...mhp ye olan bağımlılığı yüzünden...bu durumda abd ve ab baskıları had safhaya ulaşacaktır...buda ekonomimizi sıkıntıya koyacaktır...bu durumda yatırımcıların kendilerini kollamaları gerekiyor...eğer bulunduğunuz şirket yatırımlarını tamamlamış ,büyüyen ve ihracatçı bir şirket ise (tıpkı durdo.. ) sıkıntı geçici olur ve sonu muhakak iyi olur...ama şirketiniz yurtiçine çalışıyorsa sıkıntı büyük olacaktır..

Sayfa 233/654 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •