Sayfa 234/759 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by Poyurazbey Yazıyı Oku
    Bu blcyt nin de doktoru benimmi diyosun abi tetkik tahlil film mi bekliyorsun he bu arada seni sattı diyen arkdş lar hiç yazmıyor görünmüyor bi sen bi ben yazıyoruz burda biz zaten watsap tan da görüşüyoruz ki maksat arkdşlarımız telaşa kapılmasın ama onlardada tık ses yok sen yazma 3-4 saat keko dan 5 saattir ses çıkmıyor sattı heralde oluyor normalde 10 günden fazla sende hisse durmuyormuş %10-15 görünce taw olup kaçıyomuşsun sen 😂😂😂
    Valla benim sizin kadar yazacak vaktim yok .fazla yazmayı da sevmem zaten. Borsayı da sizin gibi 7/24 takip edemiyorum. Doğal olaraktan keko yu da
    Takip etmiyorum. Diyeceksin ki kekoyu nereden tanıyorsun . Benim takip ettiğim hisselere gelir yazar çizer araştır bilgi paylaşır yatırım ilişkileriyle görüşür bilgilendirme yapar çoğu zaman da faydalı olur insanların duasını alır. Önceki yıllar Kozal parkme bu yıl gentaş blcyt ve silver de yazılarını okuduk bilgilendik sağolsun. Ama
    Silver deki yazılarından dolayı. Eğer duruyorsa okursaniz ne demek istediğimi anlarsınız. Forum daki insanların tepkisini çekmişti.
    Blcyt bende altı aydır var maliyet 1.45 ...
    Silverde gentas da var. Hisse Takip edemediğim den uzun vade işlem yapıyorum.
    Son olarak forumda atışmayi sevmem bu yüzden imalariniza cevap yazmayacağım .
    Bol kazançlar umarım zarardan kara geçersiniz....

yatırım tavsiyesi değildir.

2. silverlinedeki yazılarımız hala yerindedir merak eden gidip okuyabilir...o hissede yaklaşık bir ay kalmama rağmen sadece bir defa satış yaptım...iki defa 2,74 ü ve bir kerede 2,85 i gördü satış yapmadım ...benden sonra 2,23 ü gördü yine satmadım...bana değer vererek o hisseye girenler ve bir kaç defa dahi trade yapmayı başarmış olanlar benden iki kat daha fazla kazandılar...bir kısmı bana teşekkür bile ettiler...

ama sonuçta bizde insanız moralimiz bozulabiliyor...bazı şeyleri bilmiyor olabiliriz ,bazı şeyleri gözden kaçırmış da olabiliriz...çıkmadan bir kaç gün önce gördüğüm olumsuzlukları söyleyip hisseden çıkış yaptım...benden sonra da beğenilmeyen vergi dairesi bilançosu geldi ve hisse çok düştü...sonrada haklılığımı ispat eden spk bilançosu geldi..

ben her hisseye girdiğimde de çıktığımda da söylüyorum...bu konuda son derece şeffafım...bende silverlinede doğru davranmasaydım şu anda zararda olacaktım...silverline hala da iyi yoldadır büyümesi cirosu çok güzeldir...önümüzdeki çeyreklerde ötv indiriminin etkileri bir kez daha izlenmeli...toparlanma varsa girilebilir olarak görüyorum...silverlineden önce arçeliğin bilançosu öncü bir göstergedir...uygun görürsem o hisseye ileride tekrardan girebilirim...

ama şu anda blcyt umut vadediyor...bilançosu da çok güzel...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Neyin peşinde bu uzuncu arkadaş şimdi

4. 2,40-50 aralıklarını bir hazm edelim bakalım...malum yeni girdik bu bölgeye..hazm işlemi bittikten sonra bu sefer tekrardan yeni oluşan 2,49 zirvemizi test ederiz...bu gün yorumlarımız kimsenin bıkmaması adına azaltmak istiyorum...sadece kritik yerde ve önemli gördüğüm yerlerde yorum yapacağım..

bu çok yazma alışkanlığı da geçmişte kendime ait topikte günde 3-5 hisse yorumlamaktan vede bu sırada günde 15-20 sayfa yorum yazmaktan ileri gelmektedir arkadaşlar...bu konuda özür diliyorum...kendime biraz daha hakim olmaya çalışacağım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    2,40-50 aralıklarını bir hazm edelim bakalım...malum yeni girdik bu bölgeye..hazm işlemi bittikten sonra bu sefer tekrardan yeni oluşan 2,49 zirvemizi test ederiz...bu gün yorumlarımız kimsenin bıkmaması adına azaltmak istiyorum...sadece kritik yerde ve önemli gördüğüm yerlerde yorum yapacağım..

bu çok yazma alışkanlığı da geçmişte kendime ait topikte günde 3-5 hisse yorumlamaktan vede bu sırada günde 15-20 sayfa yorum yazmaktan ileri gelmektedir arkadaşlar...bu konuda özür diliyorum...kendime biraz daha hakim olmaya çalışacağım...
    Yaz Üstad. Sıkıntı yok.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    2,40-50 aralıklarını bir hazm edelim bakalım...malum yeni girdik bu bölgeye..hazm işlemi bittikten sonra bu sefer tekrardan yeni oluşan 2,49 zirvemizi test ederiz...bu gün yorumlarımız kimsenin bıkmaması adına azaltmak istiyorum...sadece kritik yerde ve önemli gördüğüm yerlerde yorum yapacağım..

Keko ustad, yazilarini zevkle okuyorum. Lutfen yazmaya devam et

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Hissemizin haftalık kapanış rakamları,

16.02 1,83
    23.02 2,03
    02.03 2,22
    09.03 ?

Son 3 haftalık trende göre haftalık bazda yaklaşık % 10 kazandırmış bu trend devam edecek mi yada ne kadar devam edecek bakalım

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Anlasilan bugun hafta kapanışında bi halt olmayacak

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 234/759 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •