Onemli Gunler Banner
Sayfa 234/612 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    keşke keşke elimde olmasaydı, keşke elim kırılsa idi alamasaydım.ytd
    madem öyle bu paylaşım normalmi?

İmar planı kutluyorlar. ytd
    hani bunu forumda yapan biri var herkes red listesine aldı kimse okumuyor bile artık kendi yazıp kendi çiziyor
    neyse ortak nedemek istediğimi anladın.saygılar.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

2.  Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku

hani bunu forumda yapan biri var herkes red listesine aldı kimse okumuyor bile artık kendi yazıp kendi çiziyor
    neyse ortak nedemek istediğimi anladın.saygılar.
    Yaw adam sinirden yazıyor bunu, ironi yapıyor sen de neye takıldın

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bence Akp liler döviz, altın varken uyuz polhoşş ile uğraşmaz, velevki akp liler. Öyle birşey olsa polhoşş şuan 33.00 tl olurdu. paranın oldugu yerde polhoşşş 3.XX kalırmıydı. Bence dış güçler, kesin kağıdımızın fiyatı ile oynayanlar dış güçler.ytd
    Olay bambaşka. Akp nin çöktüğü diğer kağtlarda da durum aynı. Buraya hepsini yazıp sayfayı kirletmek istemiyorum. Siz patrona sövüyorsunuz ya mesela sövülmesi gereken başkaları.

4. [QUOTE=karadereli53;5680193]madem öyle bu paylaşım normalmi?

neyse ortak nedemek istediğimi anladın.saygılar.[/QUOT

çoban koyunlarını otlatıyormuş.Biri yoldan geçerken Hemşerüm, sürüde kaç koyun olduğunu bilirsem,bana bir koyun verirmisin der.Çoban verdim gitti,kaç koyun var söyle bakayım der. Adam şöyle sürüyü bir süzer,376 koyun varder.çoban şaşırır.Sayı doğrudur.tamam hemşeri koyunu al git der.Adam sürünün içine girer bir tane koyun yüklenir, gderken çoban, adama seslenir.Ben senin nereli olduğunu bilirsem koyunu bırakırmısın ,bilemezsem iki koyun al der. Adam,tamamder. Çoban hemserim sen Karadenizlisin der.Temel şaşırır.Nerden bildin Hemşerim.Çoban, e 376 koyununarasından uyuz köpeüi götüren başka bir şey çıkmazki der.

Karadereli, anlasaydın kafamı kırardım. kafamı.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    burada kafalar bulanık anlaşılan en iyisi yazmamak paylaşmamak okumamak.zaten işi bilenlerde yazmıyor biz yeni geldik bir heves işte .şimdi buna geçmiş postları alıntılayarak cevap verirdim ama anlaşılan degmez hepinize bol kazançlar .özelden msg atan olursa bilgi paylaşımı için dönmeye çalışırım.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

[QUOTE=realiter;5680248]
     Alıntı Originally Posted by karadereli53 Yazıyı Oku

neyse ortak nedemek istediğimi anladın.saygılar.[/QUOT

çoban koyunlarını otlatıyormuş.Biri yoldan geçerken Hemşerüm, sürüde kaç koyun olduğunu bilirsem,bana bir koyun verirmisin der.Çoban verdim gitti,kaç koyun var söyle bakayım der. Adam şöyle sürüyü bir süzer,376 koyun varder.çoban şaşırır.Sayı doğrudur.tamam hemşeri koyunu al git der.Adam sürünün içine girer bir tane koyun yüklenir, gderken çoban, adama seslenir.Ben senin nereli olduğunu bilirsem koyunu bırakırmısın ,bilemezsem iki koyun al der. Adam,tamamder. Çoban hemserim sen Karadenizlisin der.Temel şaşırır.Nerden bildin Hemşerim.Çoban, e 376 koyununarasından uyuz köpeüi götüren başka bir şey çıkmazki der.

Karadereli, anlasaydın kafamı kırardım. kafamı.ytd
    okumadım bile kardeşim ruh saglıgın iyi degildi çok boş yazıların vardı geçmiş postlarına bak degmez )

7.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim arkadaşım. sağolasın.

8. [QUOTE=karadereli53;5680270]

okumadım bile kardeşim ruh saglıgın iyi degildi çok boş yazıların vardı geçmiş postlarına bak degmez )
    Okusanda bişey fark etmiyor zaten. Bende Ata sözü çok, tam hatırlayamadım. " (Sen) hoşaftan ne anlarsın, suyunu içsen tanesi kalır" esen kal. Bekleme kimse seni özelden aramaz. Burada ki insanlar hepsi prf. sadece burada polhoşa yazılacak çizilecek bir şey olmadıgından, kısa muhabbetler yapıyor,uzun olunca sonradan gelenler anlamıyor.

Sayfa 234/612 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •