Sayfa 235/997 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Ant bey konu uzmani degilimde
    Belki de dovizi bi turlu bozduramiyoz borsaya girsinde ordan dogru parayi alip tuyelim diyoda olabilir yabanci
    Tabi film anca bitince anlasilir o isler
    Bugunku ziplayarak yukselis icin bi sebep var mi? Gorulmuyo
    Daha endeks yukselir mi? Bilinmiyo...
    Cok parametreli bir denklem.
    Bugun alan niye aldi satan niye satti
    Aliciyla satici ayni kisi mi? Yani hacim mi yaratildi? Eger oyleyse daha pahalandi bundan sonraki satis zorlasti.
    Cok karmasik isler
    Ama tabi
    Show must go on

Yatirim tavsiyesi niteligi tasimaz
    Son 1 yıllık sermaye hareketlerini de dikkate alırsak; yerinde tespitler yerinde sorular 🙂

Aşırı özgüven iyi birşey değildir; hele de piyasalarda pozisyon alıyorsanız..
    ytd..

2. Valla abi bizimkisi teorisyenlik yada hayalgucuyle karışık öngörü. Netice yok yani hatice var
    Ama esas gözüken
    Yabancının dini imanı para ya. Yani aşağılama için değil . Her daim öyleydi. O gene bakma sen kurtarır da paçasını. Diğerlerine de Allah yardimci olsun inşallah diyelim

O abi de kemik konusunu hastanede pratisyenle çözsün en sağlam. Prof mrof bunlar bi havalarda bi teşhis kor sana. Ölmek istersin :-)
    Ben öyle yapiyom da. Ssk Okmeydanı hastanede . o stajyerler her biri eşsiz Dr. lar ya...

3. Güzel, dolar iyice soğutuldu. Bıktırıldı millet.
    Borsada ralli falan, tüm dikkatler oraya çekiliyor, hedefler pompalanır yakında 150 binler rekorlar falan..
    Ben usul usul borsa portföyünü boşaltmaktayım dolarları toplamaktayım.
    Hep biraz aceleci davranıyorum ama olsun.
    Buralar bence alınabilir seviyeler, şöyle bir on kuruş daha inse daha çekici olurdu ama kademeli alıma uygun.

Yılsonuna kadar bekleyelim bakalım neler olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Güzel, dolar iyice soğutuldu. Bıktırıldı millet.
    Borsada ralli falan, tüm dikkatler oraya çekiliyor, hedefler pompalanır yakında 150 binler rekorlar falan..
    Ben usul usul borsa portföyünü boşaltmaktayım dolarları toplamaktayım.
    Hep biraz aceleci davranıyorum ama olsun.
    Buralar bence alınabilir seviyeler, şöyle bir on kuruş daha inse daha çekici olurdu ama kademeli alıma uygun.
    Yılsonuna kadar bekleyelim bakalım neler olacak.
    Öyle görünüyor ,mevduat cazip değil,altın yükselmiş şimdi düşüşte,döviz düşüyor
    bist göz kamaştırıyor gel bana der gibi.Her zamanki gibi yine kasa mı kazanacak,
    yine tepelerden millete mi yıkacaklar göreceğiz,bu filmi biz izlemiştik deriz herhalde.
    zaman gösterecek,
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Master_Gamer Guest
    Bu gün borsadan çıktım.Salı günü döviz veya altın alacağım.Borsanın hareketlerine anlam veremiyorum,anlamadığım şeyden korkarım.Biraz bekleyip seyredeceğim.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Master_Gamer Yazıyı Oku
    Bu gün borsadan çıktım.Salı günü döviz veya altın alacağım.Borsanın hareketlerine anlam veremiyorum,anlamadığım şeyden korkarım.Biraz bekleyip seyredeceğim.ytd
    Haftaya büyükbaşlar mal çıkacak demek ki, boşa bu kadar kaldırmazlar endeks hisselerini, dün bu hacmin ne kadarı yapıldı ki bistte?uzaylılar mı geldi yatırıma sanki?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7. Daha borsada hareketin başındayız...USD bazlı bakın...Gidecek çok uzuuuuunnn bir yolu olabilir...

8.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Daha borsada hareketin başındayız...USD bazlı bakın...Gidecek çok uzuuuuunnn bir yolu olabilir...
    Evet senin çalıştığın banka 1 e 10 marj var hem içindesin sat Ereğli Tüpraş onu al niye yapmıyorsun 🤪🤪🤪

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 235/997 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •