Sayfa 236/520 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 4159 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    şirket sahiplerinin sopası şirketi etkileyen kararları alabilmeleri( şahsi malları şirkete satıyor veya bedelli sermaye artırımında bulunabiliyor), Galibin sopası da hissenin fiyatı, istediğim fiyata getiririm diyor. kaçıp gitmeyi kendisi de istiyordur ama kısa sürede çok zor. bedelli kabul edilirse 1 tl civarında tutup anlamsızlaştırmaya çalışacak, kendince savaşıyor adam belki özdericiye makul bir fiyattan transfer yaparım diye düşünüyor olabilir. 1 sn de özel emirle olay biter. yanlız böyle olursa fiyatın yükselmesi zoroğlu zorlaşır.

sonuçta büyükler birbirini ısırmazlar, olan küçüklere olacak. yine mi geliyor tek fiyatlı seanslar?
    Şimdi bir derdimiz daha çıktı içim cız dedi yazdiklarini gorunce insallah bu olmaz ama hercekler aci malesef bilgilendirme icin tesekkkurler

2.  Alıntı Originally Posted by eeeaaa Yazıyı Oku
    Şimdi bir derdimiz daha çıktı içim cız dedi yazdiklarini gorunce insallah bu olmaz ama hercekler aci malesef bilgilendirme icin tesekkkurler
    reca ederim, yine taban

3.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    reca ederim, yine taban
    Israrla söylüyorum seans sonu 1.20 veya uzeri olacak icimden bi ses boyle diyor komik gelebilir ama

4.  Alıntı Originally Posted by eeeaaa Yazıyı Oku
    Israrla söylüyorum seans sonu 1.20 veya uzeri olacak icimden bi ses boyle diyor komik gelebilir ama
    umarım olur da, G.Ö. nün planıyla bağdaşmıyor, yarın titretecek yine, maalesef. (not bende hisse kalmadı , 1.09-1.11 tahminim vardı ama 1.04- 1.05 stop oldum) herkese sağlık sıhhat diliyorum.

not: ölmüş eşek kurttan korkmaz , korkmamalı bu saatten sonra, bol sabır gerektiren zaman girdiniz maalesef.

5.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Alayım şuradan ne olcak bakalım
    1.07 ye koyduklarımı almadan tabana verdi haberiniz ola...

6.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    umarım olur da, G.Ö. nün planıyla bağdaşmıyor, yarın titretecek yine, maalesef. (not bende hisse kalmadı , 1.09-1.11 tahminim vardı ama 1.04- 1.05 stop oldum) herkese sağlık sıhhat diliyorum.

not: ölmüş eşek kurttan korkmaz , korkmamalı bu saatten sonra, bol sabır gerektiren zaman girdiniz maalesef.
    hakkınızda hayırlısı bizde 1,22 ile dün mallandık bakalım ne olacak hepimizin hakkında hayırlısı anlık takipte olsakta babaların istediği olacak biz sadece izleyeceğiz umarım az da olsa çorba çıkarırız yada baya bi kaybedeceğiz iyi günler

7. Herkese selam hissedar olarak yeni katıldım aranıza. Sorum şu: dün ve bugünkü hareketlerden sonra akşama brüt takas gelirmi ? Gelirse de nasıl etki eder ?

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Vbts gelirse işlem h. Düşer.
    Galip yapacağını yapar yine... Sadece zaman alır.

Sayfa 236/520 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •