Sayfa 236/939 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 7509 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Hedef lotuma ulaşmıstım yüzde 50 üstüne cıktık lot miktarı olarak.
    Bir de özel hayatımda işler de farklı şimdi anlatmıyım satasıyorlar.
    Borsadan gelcek temettüyü harcayacak yerim de yok.
    Ondan 2. Şirket zaruri oldu gibi.
    Buraya eklicektim ama çok oldu lot planladıgımdan bana göre çok oldu öyle diyim.
    Ondan dedim acaba 2. Şirket istemiyordum ama 2. Şirket alayım dedim.
    Gayrimenkulu iptal ettik yazılım ve inalat sektörlerinde aile işi devam ediyor oraya para koymak istemedim.
    Arkadaslarla otel işine girdik oraya da para koyamam temettüyü koycak yerim yok ondan düşündüm.
    (Biriktirilir diye çok defa yazdıgım için arkadaslar merak eder diye açıklama yaptım.)
    Syg
    Tek hissede olmak bana çok riskli geliyor, borsa zaten riskli bir enstrüman. Tamam diyeceksiniz ki uv de risk az ama sonuçta satma ihtiyacınız olduğunda saçma sapan bir rakamdan satmak durumda da kalabiliyor insan. Ben sizin yerinizde olsam değil 2. bir şirket, 5 farklı şirket biriktiririm, farklı sektörlerden. Bende açıkçası galiba 35 farkli kağıt var, lakin bazısında 3-5 lot (takibime almak için), bazılarında binlerce lot. Yanlız şunu bilir şunu söylerim, ne alırsan al, kademeli al, ve kademeli sat.

Syg

2. Bilmiyorum ekranı açıp takip edeniniz var mı, tam fırıldak oldu, bu nedir yahu!

3. Satışlar yabancı satışı mı bilmiyorum ama bir süredir tam bir kepazelik sergileniyor

Alıntı Originally Posted by Birma Yazıyı Oku
    Satışlar yabancı satışı mı bilmiyorum ama bir süredir tam bir kepazelik sergileniyor
    Son 1 ayda 1 milyon yabancı 1 milyon emekli fonu sattı

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Son 1 ayda 1 milyon yabancı 1 milyon emekli fonu sattı

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok teşekkür ediyorum 🙏🙏

6. Eksi kapatmazsan şer...fsizsin. Bak burada bana küfrettirdin.

7. Hani teknik düşecek, çok fena, ah vah diyordu. Nooldu. Grafik yok mu?

Piyasanın dediği olur, grafik yalan olur. Bendeki grafik hala çok fena diyor, hazır biraz toparlamışken satsak mı naapsak acaba. Ne de olsa düşecek, öyle değil mi, düşünce geri alırız. Grafik ne diyorsa onu yapalım madem.

8. 859 üstü kapanış olursa muazzam bir tuzak. Emeği geçenleri özellikle tebrik etmek lazım. Kendilerine emanet edilen paralar ile yönettikleri fonlardaki hisseler ile gerçekleştirdikleri için de bir alkışı daha hak ediyorlar.

İSMEN dekileri de endeksteki dönüş gününe kadar düzeltme yaptırtabildikleri için onları da es geçmemek lazım. Muazzam operasyonlar bunlar. Ama onlar hiç olmazsa buradaki gibi sat verdirtmediler grafiğe biraz daha insaflılarmış.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 236/939 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •