Sayfa 236/560 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon
Arama sonucu : 4477 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: Hep Destek Tam Destek

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    valla baskan, ne diyorsun sen?

kocaman Koc, milyonlar onunde yalan mi konusacak?

boyle birsey yapmaz.

ayrica Aykut hocaya noluyor ki? neden basin toplantisi duzenliyorsun? senle alakali birsey yokki! neden ustune aliniyorsun.
    mesaj aykuta idi geçen yılki ve bu yılki veriler kimne sızdırılmış olabilir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    valla baskan, sizdeki bu Aykut sevdasi gozlerimi yasartiyor
    şike kumpası sürecince dim dik ayakta idi 2 senede saç sakal ağardı
    oynattığı futbolu beğenmem ama fenerbahçeliliğini tartışmam
    voklanında ahlakını sevmem ama oda harbi fenerlidir
    ali koçu herşeyiyle beğenir severim desteklerim fenerbahçeliliğini onunda tartışmam ama başarısızlıkta aziz başkan gibi birilerini suçlamaya başladı hoş değil
    ben başkanım idari tasarruf bana aittir diyeceğine o öyle yaptı bu böyle yaptı muhabbetlerine girmesine üzülüyorum
    ayrıca cocumu aykut mu muhabbetine giremem
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    mesaj aykuta idi geçen yılki ve bu yılki veriler kimne sızdırılmış olabilir.
    baskan, Aykut napicak bu verileri? Allah askina yahu! napsin Aykut hoca bu verileri.

oki, harbi fenerliler TD yardimcisini dovsunler, nede olsa harbi fenerliler

nys benden bu kadar. umarim hersey Fener icin iyi olur.

feenr için şu anda hiç birşey güzel değil

26. Kadınlar cumhurbaşkanlığı kupası'nı fenerbahçe'yi 61-47 yenen hatay büyükşehir belediyespor kazandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Var bi cenabetlik

7. Bu musibetlik devam ederse Ali Koç ilk senesinde hiç kupa göremez...
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

Başkan’ın bazı söyledikleri akıl alacak gibi değil , soyunma odasına hali serilmesi bunu cocu’nun gönderileceği anlamında olması .. Bunlar çocuk kavgalarında yaşanacak seyler .. Takımın bu hale düşmesi inanılacak gibi degil.. Nasıl yaşanır bunlar ? Veri sızdırma olayına gelince tabiiki kötü birsey ama bu bizim başarısızlığımızın sebebi mi ? Yeni kurulduk gibi laflara kabul etmiyorum biz Fenerbahçe’yiz ligde 15. sıradayız, hiç mi yeni takım olmadık ? Sanssiz sonuçlar alırsin anlarim ama kötü oynuyoruz hemde çok kötü .. Bunun sebebi yere serilen hali olmamalı , bunu yapanları herkes kovar bunun savunması Yok ama ortada ciddi bir yönetim sorunu var, lig elden gitti barı Avrupa gitmesin ama bu oyunla avrupada gider . Maddi ihtiyaçlarımız varsa Avrupa’da ilerlemeliyiz ligde de en azından gelecek yıl Avrupa’ya gidecek yerde olmalıyız . Ama suan bu mümkün değil. Başkan bugünkü sözleriyle cocu’yu ciddi destek verdi ve büyük risk aldı bakalım kazanan mi olacak yoksa kaybeden mi ?

Ayrıca bakıyorum antrenörlerin 3 oyuncunun hatası var ama cocu’nun hatası Yok . UEFA kadrosuna almadığın Soldado’yu ligden kurtarıcı olarak oyuna alıyorsan burada bir hata var demektir . Soldado bu takımda kadroda olacak bir oyuncu değil mi ? Değilse onu kurtarıcı olarak oyuna almayacaksın .. Hadi herkes hatalı 70 dakika 3 gün önce gelmiş Reyes’i saçma bir oynatmakta mi başkalarının hatası ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 236/560 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •