Sayfa 236/932 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 7451 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: #OltayaTakılanlar

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sistemin şampiyonu hala DERIM, AYCES 2. sıradan sisteme girdi ama kriterleri yeterli idi... Yanlış anlaşılmaya sebep olmamak için yazdım...
    maşallah ıkısıde tavan ..ve tavana yakın
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    bu ingiltere ile yapılan ticaret anlaşmasında otomotiv ve tekstil ön plandaydı

otomotivler malum uçtu gitti tekstilde daha bir cacık yok

umarım başlangıç olur
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Tebrik eden arkadaşlar, abiler, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Sistemi sitede yayınlarken küçük bir UYGULAMA KILAVUZU hazırlamıştım. Sistemi merak edenler ya bu başlığı okuyabilirler (başlık içinde sistem tekrar tekrar anlatıldı) ya da aşağıda imzamda bulunan UYGULAMA KILAVUZU'nu indirebilirler.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

Sistemi sitede yayınlarken küçük bir UYGULAMA KILAVUZU hazırlamıştım. Sistemi merak edenler ya bu başlığı okuyabilirler (başlık içinde sistem tekrar tekrar anlatıldı) ya da aşağıda imzamda bulunan UYGULAMA KILAVUZU'nu indirebilirler.
    asıl biz teşekkür ederiz. Ben listeden birhisse daha seçtim bimas, zaten aselsan var idi . Tolga abicigim çok iyi gidiyorsun aynen devam. Birmiktar nim aldım.

5.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    asıl biz teşekkür ederiz. Ben listeden birhisse daha seçtim bimas, zaten aselsan var idi . Tolga abicigim çok iyi gidiyorsun aynen devam. Birmiktar nim aldım.
    Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku

Teşekkür ederim iyiki varsınız

Alıntı Originally Posted by Zekigunes Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim
    Zekı abicigim saglık ve başarı dilekleriniz için teşekkürler ,bende aynı şeyleri sana diliyorum. Ben sistemin nasıl çalıştıgını bilmiyorum .Buraya bu gün geldim, önceden tolgayı tanıyordum. sistemi daha öncede vardı ama bu o sistemmı bilemiyorum

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sistemin şampiyonu hala DERIM, AYCES 2. sıradan sisteme girdi ama kriterleri yeterli idi... Yanlış anlaşılmaya sebep olmamak için yazdım...
    Tebrikler bravo

Herkesin emelleri için teşekkürler

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 236/932 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •