Sayfa 237/572 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 4576 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. 6.03 maliyetle aranizdayim. Sarky sattim buraya geldim. Bol kazanclar

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. İlaç sessiz ve derinden ilerliyor, yukarı doğru bir hareket başladı sanki, asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. 9 aylık finansallar açıklanmış

4.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    9 aylık finansallar açıklanmış
    Görülmeye, tartışılmaya değecek bir sonuç yok. Brüt karlılık düşen ciroya rağmen biraz daha iyi gelmiş, faaliyet raporundan gördüğüm kadarıyla Vitra Karo tarafında (%25 lik iştirak payı var) işler fena değil.
    Bilmeyenler için; holding değerlemesi senede bir kez yapıldığı için Ecilc konsolide sonuçlarını ancak Mart gibi açıklanacak yıl sonu rakamlarında göreceğiz.

Şu haliyle konuşulacak bir tarafı yok. Piyasa diğer gelişmeleri bilmek isteyecektir.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

5.  Alıntı Originally Posted by noreply Yazıyı Oku
    Görülmeye, tartışılmaya değecek bir sonuç yok. Brüt karlılık düşen ciroya rağmen biraz daha iyi gelmiş, faaliyet raporundan gördüğüm kadarıyla Vitra Karo tarafında (%25 lik iştirak payı var) işler fena değil.
    Bilmeyenler için; holding değerlemesi senede bir kez yapıldığı için Ecilc konsolide sonuçlarını ancak Mart gibi açıklanacak yıl sonu rakamlarında göreceğiz.

Şu haliyle konuşulacak bir tarafı yok. Piyasa diğer gelişmeleri bilmek isteyecektir.
    Nasıl Ecilc bilançosunu martta mı göreceğiz

6.  Alıntı Originally Posted by yerel Yazıyı Oku
    Nasıl Ecilc bilançosunu martta mı göreceğiz
    Hayır, açıklanan bilanço Ecilc bilancosudur. Ama sirketin asıl değerli varlıkları holding bünyesinde olduğu için holdingin de değerlendirmesinin olduğu yıl sonu bilançosu açıklandığında sirketin performansını daha iyi anlayacağız. Bu defaki bilançoda hicbir detay yok, bölümlere göre raporlamada is kollarını bile ayimamışlar.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

7. Marta kadar yağmurlu havada bir bardak su bile yok der bunlar.

8. Sirketin hikayeleri arsalar+ Esan performansından ibaret. Yapı grubunun kalan kısmı ile sağlık alani yan rollerde. Ha bir de Eczacının girişim kolu Momentum ders çalışmaya yardımcı " kunduz" şirketine ortak olmuş. Şirketi ve başarısını bilmiyorum ama sectikleri isim tam da Eczacibasi'na uygunmuş, denk gelmiş.

Sayfa 237/572 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •