Onemli Gunler Banner
Sayfa 237/422 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 3375 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: EndeksS

1. şimdi biz bu yükselişte alıntılarımda adı geçen ''kırmızı X'' lerden yukarıya doğru tam 11 adet yaptık,..

kırmızı X lerin her biri bu topik in konularından bir olan 333.81 puan idi,...bu puandan 11 adet ne üstüne geldi

1480.09 üstüne,..normalde örneğin usd 18.xxxx yapmasa idi,

biz 1480.09 üstüne 1813.90 ı 1925.17 yapıp oradan realize olacak idik,..

kısaca dolar büyüyünce her şey katları şeklinde büyüdü,..

şimdi aslen neredeyiz bende tam bilmiyorum,...fakat şuradan görüntü alabiliyorum,..

aşağıda
    Son düzenleme : indregandi; 16-02-2023 saat: 22:43.
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

2.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    şimdi biz bu alıntılarda bulunan ''kırmızı X'' lerden yukarıya doğru tam 11 adet yaptık,..

her biri bu topik in konularından bir olan 333.81 puan idi,...bu puandan 11 adet ne üstüne

1480.09 üsüne,..normalde örneğin usd 18.xxx yapmasa idi,

biz 1480.09 üstüne 1813.89 u 1925.16 yapıp oradan realize olacak idik,..

kısaca dolar büyüyünce her şey katları şeklinde büyüdü,..

şimdi aslen neredeyiz bende tam bilmiyorum,...fakat şuradan görüntü alabiliyorum,..

aşağıda

3. devamla tam seçim görünmüş ve bazı şeyler küçük küçük netleşirken bu kahredesi deprem oldu, tüm milletimizin başı sağolsun ve tabiki belirsizlik tekrar başladı,..az önce özetlediğimiz üzere borsaya destek geldi,..düşen borsa bu destekle tepkiye döndü,..algı birden ve ani değişti,..

shortlar üzüldü, longlar sevndi,

biz 07 kasım başlangıçlı 41 hafta short öngörmüştük, sonra bunu burada 60 haftaya revize ettik,..şablonumuz değişmeyecek,..sp500 41 haftasını yerine revize ile 60 haftasını takibe devam edeceğiz,

daha önce dediğim üzere 41 boyunca short arguman demiştim 60 hafta short arguman oldu,..short arguman 60 haftaya uzadı yani,

şimdi az önce özetlediğim üzere 41 haftanın arguman yersi olan 7 kasımı aşağı kestik ve bunu bir tepki nedeni saydık, 14 şubatta bu tepki öngörümüze parasal destek dahi geldi, çok analiz ettim ama ilk defa paralısı oldu bunun, ilk defa rastlıyorum buna,..
    Son düzenleme : indregandi; 16-02-2023 saat: 22:48.

4.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    şimdi işte öncelik bu 7 kasım alt/üstünün bir tepkisini yaşayalım, ancak borsaya sunulan parasal destekle işler biraz karıştı ve takip kısmen zorlaştı, toz duman var bir durulsun hele,

şayet deprem olmasa idi,..

bu 7 kasım altından yine kuvvetli tepki gelecekti, çünkü 7 kasım üstüne over bought, o hızla 7 kasım altına over sold olmuş olacaktı ki silinen 08 şubat barı (bkz grafik üstte) bunun over sold un başlangıcı idi,..

her neyse plak hızlı döner yavaş döner ama döner,..geniş bakış açılarımız elbet bozulmayacak

5. bugün

ilk analizi bir süredir devam ettirdiğim btc ve hedefleri üstüne,
    ikincisini ise 7 kasım alt /üst üzerine yaptım,..

çok yazdık karışmaz inşallah
    Son düzenleme : indregandi; 16-02-2023 saat: 22:52.

6.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 1884 den devamla

mesaj 1885 den devamla

7.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku
    şimdi işte öncelik bu 7 kasım alt/üstünün bir tepkisini yaşayalım, ancak borsaya sunulan parasal destekle işler biraz karıştı ve takip kısmen zorlaştı, toz duman var bir durulsun hele,

şayet deprem olmasa idi,..

bu 7 kasım altından yine kuvvetli tepki gelecekti, çünkü 7 kasım üstüne over bought, o hızla 7 kasım altına over sold olmuş olacaktı ki silinen 08 şubat barı (bkz grafik üstte) bunun over sold un başlangıcı idi,..

her neyse plak hızlı döner yavaş döner ama döner,..geniş bakış açılarımız elbet bozulmayacak
    yaşayalım abi, durulsun gerekirse, plak 45 likmi, yoksa long play mi abi, uzun çalar,...

henüz somut yok somut olan tepki, tepki var,..

8.  Alıntı Originally Posted by indregandi Yazıyı Oku

mesaj 1885 den devamla

Mesajlar 1853, 1854, 1855, 1856, 1857, 1858, 1859, 1860, 1883, 1884, 1885, 1891(zaman analizi), 1894 den devamla son durumu ''?'' işaretleri ile verdim,

özetle kırmızı çizgiye vurduk (bkz grafikler) geçemedik ve son olarak cuma günü gelen kişisel gider harcamaları ile ilgili anormal veriler borsalarla eşgüdüm hareket eden, dxy yi sevmeyen merkeziyetsiz özelliği tartışılır hale gelen ve borsalarda alınıp satılan kripto paralarda satışı hızlandırdı, sonuçta kripto paralar bir şekilde usd bollaşırsa emecek bu onda değer artış yapacak, ama FED tutanakları sonrası kişsel harcamalar ile ilgili gelen datalar federal komitenin enflasyonla işinin henüz bitmediğini (bana göre aslen Rusya ukrayna savaşı ile ilgilidir, savaş güçlü dolara biat istiyor) ve bu işin uzayacağını (bkz mesaj 1891 zaman analizi) gösteriyor,

Sayfa 237/422 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •