Sayfa 237/509 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 4065 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    tcell = 2 ttkom olunca gelmeyi planliyorum
    Bu gidişle tcell = 2 ttkom olması fazla sürmeyecek gibi )

2. Bugünde ykredi pijlik yapıyor yine... 15 milyon satıyor 16 milyon alıyor. Maksat önünü kesmek...

3.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Bu gidişle tcell = 2 ttkom olması fazla sürmeyecek gibi )
    Ttkom zaten 22 yi gecemiyor, tcell in 44 olmasına bir sey kalmadı.. 1 e 2 durumu olacak gibi..

4. ne oldu son yarım saatte bır kap haberımı gelecek
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    ne oldu son yarım saatte bır kap haberımı gelecek
    gün boyu 21.56 (Caroline) üstü kapatı mı diye bekledim durdum.. bir ara yarın alırım dedim ama sonra birden gaza gelip yumuldum..pala beni görünce ben sana sorarım gıbı kafa salladı ve geri bastı .. bende stop tuşunda bekledim... taaa ki samba sesleri gelene kadar..

kısaca biraz tesadüf ve şans ile mallandık.. 23.42 - 72 aralığı geçilirse, 24.55 hedefi olur..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. tebrikler abi guzel yakalamıssın her zamankı gıbı
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7. way be 5 yıl aradan sonra girdik short açtık tavanı verdiler kucağımıza nolacak şimdi?

8. Hisse safra attıkça rahatlıyor yolu açılıyor. Gerçi en büyük safralardan biri benim. Ama tahtacıyıda yıldırdım galiba sonunda. Yılmasada çokta şeyimdeydi sanki. Ben sonuna kadar burdayım. Satış haberi beklemeyin şimdilik. Önce lisans uzatılır. Şirket daha karlı uzun vade önü görülür hale getirilir. Ondan sonra en az 5 dolardan kısmi hisse satışı olur. Yönetim yine devlette kalır...

Sayfa 237/509 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •