Sayfa 237/999 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Toplumun tüm dengesini bozan şey GSMH nın adil olarak dağıtılmamasından kaynaklanmaktadır...Orada dengeyi bozmalarının sonuçlarından bahsediyorsunuz....
    O GSMH illegal olarak adil dağıtılıyor maalesef. Zaten bu ekonomik tablo ışığında bu kadar süre iktidarda kalmak eşyanın tabiatına aykırıdır. Geçmiş te benzer durumların hesapları sandıkta görülüyor iken günümüzde sandığın bu işi çözememesinin sebebi budur.

2. Çok şükür şu tantana yarın bitecek inşallah.

3. Bir insan sağcı solcu imam hatipli ateist olabilir. Benim için sadece iyi insan vardır. Ateist solcu olup iyi ahlaklı insan olabilir imam hatipli olup ahlaksız kötü insan olabilir. İşin temelinde ahlaklı dürüst iyi insan olmak var. Ben İHL tüm ama bu iktidarın zerre politikalarını icraatlarını beğenmiyorum ve bu konuda muhalifim özellikle din ticareti yapmaları zarar veriyor. Belki bu aileden geliyor aile yeterince ahlaki terbiyeyi öğretememiş.

4. Benim şahsi kanaatim. Yaklaşık 1 yıldır İstanbul'dayım. İlk defa seçim öncesi bazı şeyleri gözlemleme şansım oldu. Ben İstanbul'un sıkıntısını çekmiyorum. Belli bir iş düzenim ve gelir akışım var yarı emekli hayatı yaşıyorum bir yandan da tek evlada göz kulak oluyorum. Ama hakikaten belli kesim çok büyük sıkıntılar çekiyor. İlk geldiğimde su getiren bir çocuk vardı abi işi kapatacağım memlekete döneceğim diyordu döndü. Süt getiren bir çocuk vardı memleketine döndü. Tesisatçı vardı o da geçen hafta pılı pırtıyı topladı. Yani deprem, pahalılık ne derseniz deyin İstanbul'da terse bir göç akımı başladı ve devam ediyor belki de iyi oluyor. Kalan eskiler bilhassa Beşiktaş ilçesi müthiş veryansın ediyor. Eğer Kurum kazanırsa buralara giremeyenler 'REZERV ALAN'' uydurmacasıyla evlerinden olacaklarını ve buranın da esir alınacağını biliyorlar. Ama bende diyorum ki; Bu ülkede her şeyi yaparlar ama İZMİR ve BEŞİKTAŞ düşmedikçe amaçlarına ulaşamazlar..

5.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bir insan sağcı solcu imam hatipli ateist olabilir. Benim için sadece iyi insan vardır. Ateist solcu olup iyi ahlaklı insan olabilir imam hatipli olup ahlaksız kötü insan olabilir. İşin temelinde ahlaklı dürüst iyi insan olmak var. Ben İHL tüm ama bu iktidarın zerre politikalarını icraatlarını beğenmiyorum ve bu konuda muhalifim özellikle din ticareti yapmaları zarar veriyor. Belki bu aileden geliyor aile yeterince ahlaki terbiyeyi öğretememiş.
    Kardeşim gündüz kuşağı programlarına bir bakar mısın. Ne ailesi ne terbiyesi bu ülkede DİN ile kimsenin bir sorunu yok olamaz da . BU ÜLKEDE AĞIR BİR AHLAK SORUNU VAR...NOKTA..

Oy atmak icimden gelmiyor.degisen iyi birseyler yok.hepsi aynitas ayni hamam.

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Oy atmak icimden gelmiyor.degisen iyi birseyler yok.hepsi aynitas ayni hamam.
    Mevcut düzene vereceksen gitme zaten kardeşim. Ama bir şeylerin değişmesi için hala bir ümit var bilhassa İstanbul özelinde ... Bulunduğun yeri bilmiyorum. Ben mesela bulunduğum yerde 30 senedir oy kullanıyorum ama bir şey değişmiyor. Ama İstanbul için bir şeyler yapabilir miyim dolayısıla ülke için bir şeyler yapabilir miyim diye kendi çapımda çabalıyorum.. .Ama İstanbul gittiği an bu ülke bitmiştir.

Ecevit "Bu düzen değişecek" deyince,
    bir vatandaş "Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek?" diye soruyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 237/999 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •