Sayfa 237/457 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon
Arama sonucu : 3656 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çok kıskanıyorum seni Keko dostum. Bir ben cesaret edip köşe olamadım bu trade işlerinden.
    sen de gel bize katıl...iki yılda sermayenin hepsini bitir..sonra da ben ,sen ve fenerbahçeli birlikte spek hisselerini kovalayalım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. https://www.tradingview.com/x/gXsa4p6S/

günlük

bazı arkadaşlar bura fincan kulp var'da diyebilir.

ben yamuk formasyon sevmediğimden ilgilenmiyorum..çalışabilirde

benim için artık burada tarihi tepeler direnci geçilirse

bakacağım yer fibo dirençleri olur.

haa ona göre işlem yapıyormuyum.

çok nadir..

tabi bence

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben kötü trade konusunda sanırım fenerbahçeli dostum ile rahatlıkla yarışabilirim... geçen yaptığım kötü tradede 41,50 den tekrardan alırken hızımı alamayıp sattığımın fazlasını aldığımı söylemiştim...işte dün bu fazlalıkları 39,90 ortalama ile geri zararına verdim...bu gün de görüyorsunuz kocaer nasıl da iştahlı çıkıyor....
    Abi bu aralar iş yerinde yoğunluk az sanırım.
    Trade işi sana yaramadı, sana denetleme falan lazım

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sen de gel bize katıl...iki yılda sermayenin hepsini bitir..sonra da ben ,sen ve fenerbahçeli birlikte spek hisselerini kovalayalım...
    Ama herkes kazanırsa tahtacı ne yapsın, kıskanmakla kalalım en iyisi dostum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    Abi bu aralar iş yerinde yoğunluk az sanırım.
    Trade işi sana yaramadı, sana denetleme falan lazım
    doğrudur yoğunluğum azaldı...azalınca da işte böyle foruma yoğun yazabiliyorum...iki yıl daha denetleme yok...üçüncü yılda da büyük ihtimalle emekli olmuş olurum...artık yavaş yavaş emeklilik hazırlıkları yapıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ama herkes kazanırsa tahtacı ne yapsın, kıskanmakla kalalım en iyisi dostum.
    ben ve fenerbahçeli speğin ihtiyacı olan parayı kötü tradeler ile ona veriyoruz zaten... fenerbahçeli kardeşime soralım bakalım çevrede başka aç spek var mı acaba ?? gidip biraz da sermayemizden onları doyuralım...

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben ve fenerbahçeli speğin ihtiyacı olan parayı kötü tradeler ile ona veriyoruz zaten... fenerbahçeli kardeşime soralım bakalım çevrede başka aç spek var mı acaba ?? gidip biraz da sermayemizden onları doyuralım...
    Trade ile tek artıran benim herhalde. Çalı ardından devam. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8. Doğum tarihim 16/07/2024 olarak güncellenmiştir.

Sayfa 237/457 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •