Sayfa 238/300 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Biri tabandakileri alıyor mu

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. ara sıra tabandaki lotları yazarmısınız
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3.  Alıntı Originally Posted by mmgezen Yazıyı Oku
    Biri tabandakileri alıyor mu

yok yaw 3 lot 3 lot alıp duruyor...tabandakı lot sayısı artıyor....1.900.***

4. Bak bak bak sen şunların yaptığına. tahsisliden vazgeçme nedenleri Tahahüt edilen sermaye artışına konu hisselere SPK tarafından kısıtlama getirilmesiymiş miş miş. Demekki tahsislideki hisselere SPK kısıtlama getimeseymiş o hisseleri kilitlemek için tahsisli yapacaklarmış. benim bundan anladığım tek şey TAHSİSLİ FALAN HİKAYE imiş.

5. Tamcık yaptı yapacağını.Spk çakallığa müsaade etmedi, 6 ay sınırlama getirdi.Şeref yoksunu da yok kısıtlama yok bilmem ne..Allahından bul karaktersiz..

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

6. Kesin TAMCİKTİR dalga geciyor milletle

7. ****** cocugu

8. Hiç bir zaman bunlara inanmadım. Belki buralarda eskiler yazarak yapılmak istenenleri tahmin edebildi ve uyardı. Bu sayede daha yükseklerden milletin kucağına verilmesini önledi. Bunların aklına gelen şeytanın aklına gelmez. Bunlar pılını pırtını toplayıp gidecekler muhtemelen, bu şirketinde içini boşaltırlar artık, zaten doğa tarımın hayvanlar ne oldu belirsiz. Yatacak yeriniz yok, binlerce kişinin ağını aldınız, bu beddualarlada iflah olmazsınız artık. SPK bu şahsın elinden anahtarıni almalı, borsadan çıkarmalı.

Sayfa 238/300 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •