Sayfa 238/373 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 2977 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: SAYAS - SAY Yenilenebilir Enerji Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

1. Borsiden dolayı kötü etkilenmez koyduğu sermaye 260000 euro..
    Bence sıkıntılı iflas başvurusunda bulundukları IMM. Buna verdiği teminat senetleri yüksekse o zaman sıkıntı yaşanabilir.

2. Şimdi en son faaliyet raporunu okudum, orada IMM için şerefiye değer düşüklüğü karşılığı ayrıldığı yazıyor bilançoyada zarar yazmıştır. Teminat senetleri ile alakalı birşey bulamadım. Borsi ile ilgili maliyet bedeli 10 milyon küsür yazıyor bilanço da uzun vadeli yatırımlar içinde yer alıyormuş ancak kesin maliyet değeri ile ilgili bilgi ve belge de yok yazıyor.
    200 bin küsür euro sermaye koyup nasıl 10 milyon TL maliyet oluşmuş bir bilgi yok. Bu ileride bilançoya zarar yansır sa kötü ama ne olacağını şirket de bilmiyor..
    Eskiden mali tahlil bilgim kuvvetli idi ama bankacılığı bırakalı 8 yıl oldu unuttum çoğu şeyi yoksa kapsamlı bir analiz yapardım temel finansal oranları bile ezberimden çıkmış

3. Borsinin iflas erteleme başvurusu kabul edilirse bir süre rahat ederiz. Sayın sermaye payı azalsın çok muhim değil öbür türlü iflas ederse 10 milyon ileride zarar oluşur. Özetle kısa vade Borsi mahkeme kararı Ve IIM iflas süreci ile ilgili kötü haberleri daha da düşürmek için kullanabilirler.
    Tek iyi haber bilançodaki zararın azalması olabilir. Bir arkadaşın paylaştığı banka kredi ödemesi doğruysa zarar azalabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    Şimdi en son faaliyet raporunu okudum, orada IMM için şerefiye değer düşüklüğü karşılığı ayrıldığı yazıyor bilançoyada zarar yazmıştır. Teminat senetleri ile alakalı birşey bulamadım. Borsi ile ilgili maliyet bedeli 10 milyon küsür yazıyor bilanço da uzun vadeli yatırımlar içinde yer alıyormuş ancak kesin maliyet değeri ile ilgili bilgi ve belge de yok yazıyor.
    200 bin küsür euro sermaye koyup nasıl 10 milyon TL maliyet oluşmuş bir bilgi yok. Bu ileride bilançoya zarar yansır sa kötü ama ne olacağını şirket de bilmiyor..
    Eskiden mali tahlil bilgim kuvvetli idi ama bankacılığı bırakalı 8 yıl oldu unuttum çoğu şeyi yoksa kapsamlı bir analiz yapardım temel finansal oranları bile ezberimden çıkmış
    www.kap.org.tr/tr/Bildirim/715959

5. Başkan kaptaki haberleri okudum daha önce de bakmıştım. Geçmişte hep olumlu şeyler olacak gibi açıklamalar varken sonra bizde bilmiyoruz tarzı haberler gelmiş ya gerçekten yurtdışı dan sağlıklı bilgi alamıyorlar ya da salağa yatıyorlar

6. o çocukları bugünde yine düşürmeye devam bunlar yemin etmişler hisseyi 50 kuruşa düşürüp orada aylarca tutup bize zorla sattıre
    endeks yükselirken bari sabit tutun onun bunun evlatları
    aşırı yükselip düşen hisseleri saymazsak bundan başka bu yükselişte tepki vermeyen hisse yoktur bu tepkiyi geçtim birde aşağıya basıyor hala

7. almanlar iyi kazık attı bunlara bundan bi bk olmaz artık giren girdi bize para oldukça maliyet düşürürüm .
    birde bu hissenin piyasa yapıcısı hangi kurum bilen var mı?

8. yav ak batmasinda bekleriz el mecbur napak yapcak bir sey yok Allah acil ihtiyac vermesin.hep kotu ornek ataci verdim.elimde 1.75 lerden aldigim cemas vardi dustukce maliyet dusurdum 0.60 lara kadar dustu! 0.75 lere kadar maliyet dusurdum 5 yil bekledim ama bircogunu mecburi sebeplerden sattim.0.88 den hepsini sattim kagit 7 ye gitti saka gibi.ins bunun sonu bole olur hep mok hisseler almisim oda ayri bisey!! ytd

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 238/373 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •