Sayfa 238/339 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 2706 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: FONET- Fonet Bilgi Teknolojileri A.Ş

1. KURUMSAL YATIRIMCI KİM adını koy fon mu şahıs mı yatırımcılar bilsin . y t d

2. Asagi basarak güne başlaması güzel oldu

Istese yukarıdan açar alıcı çekerdi rahatlıkla..
    Hayırlısı..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Garanti satış yaparsa gören olursa bilgilendirebilir mi

4. Garanti 224 bin
    Bofa 130 bin sattı

Is 219 bin
    Ak 95 bin aldi

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Yine milleti keklediler 15 e gelip geçmiyor ne hikmetse Allah belanı versin teknik vs hikaye endeks olmuş 220 bin şu nun yaptıgına bak bari 17 çekip bıraksaydın ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Öncelikle tüm ortaklara tavanimiz hayirli olsun..

Aklın yolu bir değil mi taktacı..Daha yolumuz var seninle;)Temel candır.Teknik/takas da canan..

Kanalin güncel görünümünü ve fibo destek/direnclerini ekledim.Dengesiz spegimiz ikinci kez kirdigi kanal ve düşeni test etmek ister mi kestiremiyorum? ama yapmak isterse yarın için bu seviyeler 14.4x-14.5x araligindan geciyor..

Diger eklediğim dolar bazli gunluk grafigi ve dolar bazlı grafiginde de bıraktığı mum dipten dönüş sinyali olabilir mi?

Son olarak yarın icin asagi/yukarı volaliteli hareketler görebiliriz..

Hayirli bereketli kazançlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Bizim yamyam ve ekibine söyleniyorum ama tam bir teknik sevdalısıTeyit almadan gitmiyor.Her türlü asagi inme fırsatını degerlendiriyor.Bu yönünü takdir ediyorum

Sn Thunderbolt ile aynı dusunuyorum.Fiyati önce asagi sürmesi daha iyi oldu.Kacacagi yeri önceden kullandı.Diger türlü benim de aklımda hep soru işareti kalırdı acaba yine dönecek mi teyit için diye.O yüzden teşekkür ediyorum kaliteli teknikci spegimize;)

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

7.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

KURUMSAL YATIRIMCI KİM adını koy fon mu şahıs mı yatırımcılar bilsin . y t d
    Sn Kartopu Haklısınız.Fona devrettigini dusunuyorum.Insanin aklına fiyat yükselecekse niye bu işe girdi patron sorusu geliyor.Gecen sene de aynısını yapmış sizlerin aciklamalarinizdan okudum.Muhtemelen bir fonla anlaştı devir teslim yapmış olduğu aklıma geliyor..

8.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Öncelikle tüm ortaklara tavanimiz hayirli olsun..

Aklın yolu bir değil mi taktacı..Daha yolumuz var seninle;)Temel candır.Teknik/takas da canan..

Kanalin güncel görünümünü ve fibo destek/direnclerini ekledim.Dengesiz spegimiz ikinci kez kirdigi kanal ve düşeni test etmek ister mi kestiremiyorum? ama yapmak isterse yarın için bu seviyeler 14.4x-14.5x araligindan geciyor..

Diger eklediğim dolar bazli gunluk grafigi ve dolar bazlı grafiginde de bıraktığı mum dipten dönüş sinyali olabilir mi?

Son olarak yarın icin asagi/yukarı volaliteli hareketler görebiliriz..

Hayirli bereketli kazançlar..

Spegimizin ikinci kez kirdigi kanala nokta teması..
    Bugünü 14.50 ve üzeri kapatsın niyetinin temiz olduğunu göstermesi acisindan yeterliTabi daha yukarlara hayır demeyiz..

Sayfa 238/339 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •