Sayfa 238/416 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Kardes ben bilincli yatirimciyim arastirir ve oona gore yazarim delilleri bir arayi getirince yazdigim hususlari cikardim ortaya bu gizli ve gizemli bir husus degil.
    Disarda 11 milyon lot var galip ve yunanlilar sayilmazsa ama sirkette ne var galip ne yapmak istiyor.
    Yunanlinin tahsisli taahhudu var bu karar ne zaman alinir.
    Galip martta yapillacak genel kurulda ne yapar buna bakalım
    Tamam bilinçli yatırımcıyım diyorsun Murat'a 370 var diyorsun uğur da ne kadar var.? Galip %50 üzerine çıktımı sence.? Yönetim kurulu bu ay bence toplanır martı beklemez Yunanlılar ada alacağı karşılığında tahsisli hisse vericekler bu gidenin fiyatı 1 TL olmayacaktır peki bu tahsisliye Galip , baran,gem global dahil olurlar mı olurlarsa şirket ekonomik olarak değer kazanır ve bu fiyatlar hayal olur .peki galip bunu görmüyor mu görüyorsa niye iki gündür mal çıkıyor bu fırsatı niye Karşı tarafa versin çok denklemli bir durum var burada.ytd

2. Şu merko yu biri detaylı anlatsın ya neler döndü bu kagıtta batık şirketi galip nie aldı? Yunanlılar nolcak kurul toplanmak zorunda mı şirket el deistirdi mi incigine boncuğuma kdr anlatsnz ögrensek

3.  Alıntı Originally Posted by eroank Yazıyı Oku
    Şu merko yu biri detaylı anlatsın ya neler döndü bu kagıtta batık şirketi galip nie aldı? Yunanlılar nolcak kurul toplanmak zorunda mı şirket el deistirdi mi incigine boncuğuma kdr anlatsnz ögrensek
    Hiç bir şey olduğu yok. Patronla galip millete sokuşturmak için anlaşmış. Geçen hafta 1.70 şimdi 1..İş bitti yani

Alıntı Originally Posted by akcakese Yazıyı Oku
    Tamam bilinçli yatırımcıyım diyorsun Murat'a 370 var diyorsun uğur da ne kadar var.? Galip %50 üzerine çıktımı sence.? Yönetim kurulu bu ay bence toplanır martı beklemez Yunanlılar ada alacağı karşılığında tahsisli hisse vericekler bu gidenin fiyatı 1 TL olmayacaktır peki bu tahsisliye Galip , baran,gem global dahil olurlar mı olurlarsa şirket ekonomik olarak değer kazanır ve bu fiyatlar hayal olur .peki galip bunu görmüyor mu görüyorsa niye iki gündür mal çıkıyor bu fırsatı niye Karşı tarafa versin çok denklemli bir durum var burada.ytd
    kardeş ugurda beşyuzbin civarında var tahminim.gemi daha önce yunanlılar kullandı hisselerinin bir kısmını sattı.gem paravan larak kullanıldı kanaatindeyim.şu anda yönetim yunanlılarda tahsisli kararını alırlarmı bunu adamların niyetini bilmeden çözmek zr.
    genel kurula kadar izlemeye devam yunanlıların taahhüdü ne kadar geçerli lur ya vazgeçtim derse herşey mümkün.
    genel kurulda galip isterse yönetimi kendi luşturur ama galip bu belli lmaz.
    şu anda çgunluk galipte tabi farklı kurum ve şahsında lduğu için galip bu dengeyi kurarak hareket ediyr.
    uğur ve murat kim birisi belli diğerini bilemiyrum
    benim buradanyazacaklarım ancak bu kadar.fazlası bende yk.sizde versa buyrun yazın.
    benim bahsettiğim gibi sadece 3500 ltum var risk ederim
    herkesin parası ve kararı kendinindir.
    yt.tavsiyesi degildir

5. Bu nasıl bir dalga boyu İMKB de yalnızca bu hissenin yatırımcılarına mahsus,Serdar bey in teknik ölçebiliyor mu?
    Allah düşmanımıza vermesin böyle spek...Murat satmıyorsun adam bozuluyor,al bari psikoloji olsun....

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. kagıt 1.70 teyken şirketi aradım galip te okadar yüksek hisse yok dediler bende sattım. siz nerden çıkartıyonuz en fazla %30 dur hisse oranı yanlış mı biliyorum

Hadi geçmiş olsun 1.11 ortalamayla çıktım bu kağıt adam olmaz artık 0.70 bekleyin burda başka bir dümen dönüyor Galip hikâye gem global gibi gelgel yapıp verdiler elinde yüklü olanlara Allah sabır versin.ytd

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. https://i.postimg.cc/440nZ92t/IMG-20190205-WA0010.jpg

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 238/416 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •