Sayfa 238/342 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon
Arama sonucu : 2734 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. 82 kurustan ayrilma hakkını nasıl kullanabiliyoruz arkadaşlar?
    İzlememiz gereken yol nedir?
    20 gün süresi var diyordu...

2.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Bilancosunu alsin basina calsin kim inanir bu sirkede bundan sonra siz bize verilen ayrilma hakki olan 082 bakin ister ciksin ister cikmasin ne hali varsa gorsun isterse bilancodaki sermayenin hepsini yesin gabiz olsun bizi ne ilgilendirir
    Mübarekler ayrılma hakkını mı veriyor? Dava açacaklarmış ve dava sonucunda yıllarca sürünür.

Ayrıca şirketin içi boşalmış, ayrıkma hakkı verseler bile şştket bu hisselere hangi parayla hangi varlıkla geri alacak?

Özsermaye 20 milyon, patron hariç diğer bütün ortaklar ayrılma hakkı kullansa şirketin bunun üç dört katı kadar varlık ve nakit karşılığı olması gerekir ki bu hisseleri geri almaya kaynak bulsun

Adamlar SPK nın kararından sonra herseye ayar vermiş olabilir mi? Ayrıca son yıl şirketin daha önce olan 50 milyon civarında sermayesi ve bedelli sermaye artırımı ve varlık satışıyla giren 100 milyondan fazla artı değer nasıl bu kadar hızlı erdi? Bütün mesele burda saklı!!

3.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Daha önce de yazmıştım bilanço da iyice kırpma yapmış bizim adi patron. Demek ki spk sonuna kadar haklıymış bu hortumcuya yaptırım yapmakta.
    En az 40 milyon tl özsermaye olmalıydı 21 milyon tl satıştan edilen karda yok.
    Kan emici yine ne var ne yok emmiş.

Mehmed Nureddin buraları da okuyorsan yada sana birileri anlatıyorsa haberin olsun aslında 0.50 lerden çıkacaktım ama artık sana 0.82 'den başka mal yok.
    Mahkeme ise mahkeme. Senin gibi hortumcuya bedava hisse yok hakkı ne ise onu alacağız inş.

Allahım şu hortumcuya biz ky ları ezdirme.
    Ytd
    benim gördüğüm kadarıyla burada herkesin merak ettiği o kadar para nereye gitti diye sorduğunuz sorunun cevabı genel yönetim giderleri altında görünen miktar olağanüstü artmış.

2018 2017
    Genel yönetim giderleri (-) (51.386.406) (7.657.368) bunun adına resmen soygun denir.Daha 2017 de 7 m olan rakam 2018 de 51 m olmuş.buna makul ve mantıklı olan kimse inanmaz.ama malesef burası türkiye.

4. 22-03-2019 tarihinden sonra dikkatli olun arkadaşlar.kredili ve açığa satış yasağı bitiyor.

https://www.borsaistanbul.com/docs/d....pdf?sfvrsn=89
    YatırımTavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    22-03-2019 tarihinden sonra dikkatli olun arkadaşlar.kredili ve açığa satış yasağı bitiyor.

https://www.borsaistanbul.com/docs/d....pdf?sfvrsn=89
    Bu kararın yakın izleme pazarına alındıktan sonra bir anlamı kalmadı sanırım.yakın izleme pazarında krediliymiş açığa alım satımmış yapılamıyo zaten

6. eşleşme ne zamandı gören var mı

7.  Alıntı Originally Posted by kazan Yazıyı Oku
    eşleşme ne zamandı gören var mı
    Bize eşleşecek kokusu var sanki

Deveyi yardan uçuran bir tutam ottur.

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kötüyüm!...Ben iyiyim!...Hayat kötü,ortam kötü,herkes kötü.O halde ben nasıl iyi olayım!
    Batık kardeşim nerelerdesin

Sayfa 238/342 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •