Sayfa 238/806 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon
Arama sonucu : 6444 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. sn istinyeli amin...

2. ttrak

Alıntı Originally Posted by foton Yazıyı Oku
    sn istinyeli amin...
    inşallayla maşallayla bu işler yürümez türkiye düzelmeden bu hisse ve borsa düzelmez türkiyenin yönetim sorunu var ttrak hisseside nasibini alıyor.kimsenin küçük yatırımcının elindekini alma derdi yok.en azından bu hissede küçükten küçük büyükten büyük gider

Dolar bazlı borsamızdaki hisselere bakın ve borsa yatırımcısına nasıl tecavüz edildiğini görün. Yerli eline geçen 3-5 lirayla döviz bürosuna koşuyor. yabancı temettü yoksa ben yokum diyor. Tahtada üç beş gariban, yolunu şaşırırsa 1-2 küçük fon ve spek kalıyor. Bu tahtanın kaderini değiştirebilecek tek şey tekrar temettü verir duruma geçeğine işaret. Bu teşvik olur veya yerel-global ölçekli toparlanma. Şubat üretim rakamları tam bomba kağıt kafa kaldırıyor yani spek mal çakacak gel diyor.

4. Mazot,gübre ve ilaçlamaya bu kadar zamdan sonra çiftçinin traktör alması hayal.

5.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Mazot,gübre ve ilaçlamaya bu kadar zamdan sonra çiftçinin traktör alması hayal.
    Arabadan vazgeçilebilir ama traktörden vazgeçilmez. Bugün almazsa yarın alacaklar.Hemde ertelenmiş talep devreye girecek.Tarım olmak zorunda. Bugün faizler yüksek zaten traktör satışları bunu net olarak gösteriyor.Hissenin 80 lerden buraya gelmesi de bu yüzden.Satışlar normale döndüğünde hisse fiyatı da çok farklı bir yerde olacaktır.
    O iyi insanlar o güzel atlarına binip gittiler...

Her şey düzelecek, tabi ki o 90 lar geride gelecek ama şuan pek yaklaşılacak gibi değil, elde somut bir şey yok, yeni geleceklerin canı yanmasın. Ah almayalım BENCE. Ha bildiğiniz varsa bizde bilelim. Ben bildiğim tek şey tarım ölmez. New Holland dan bizim çiftçi vazgeçmez.

7. geçen hafta perşembe günü biraz yabancı alışı olmuştu ama arkası gelmedi, bence en olumsuz fiyatlandı buraların altına zor gelir diye düşünmeye devam ediyorum.

8. Bu hisseden bi cacık olmaz

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 238/806 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •