Sayfa 239/493 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon
Arama sonucu : 3944 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    50000 lot 25.12 ortalama ile sattim
    0 lot ttkom kaldi
    Alanda kazansın
    Haber gelirse şaşırmam
    hayırlı ve bereketli olsun.. yinede göz ucu ile takip etmekte yarar var.. tekne değil bu alabora olsun..

KESİNLİKLE AL SAT TAVSİYESİ DEĞİLDİR..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

2.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    50000 lot 25.12 ortalama ile sattim
    0 lot ttkom kaldi
    Alanda kazansın
    Haber gelirse şaşırmam
    bu hareketler bırseylerın habercısı dunkı hareketlerınden bende bu şekilde bir ızlenım oldu..var bırseyler bakalım
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    carolini severim bu eski parçayıda..

boş mesaj göndermeyelim içinde bilgi de olsun.. son durum..

dinlemeyen dinlesin
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Açıklamalar
    Şirketimizin uzun vadeli stratejik planlamaları doğrultusunda Yönetim Kurulu'muz, Türk Telekomünikasyon A.Ş. (Türk Telekom) ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) arasında 14.11.2005 tarihinde imzalanan ve 28.02.2026 tarihine kadar geçerli olan, telekomünikasyon hizmetlerinin yürütülmesine ilişkin imtiyaz sözleşmesinin uzatılması için BTK'ya başvuru yapılmasına karar vermiştir.

Konuya ilişkin gelişmeler takip edilerek önümüzdeki dönemlerde paylaşılacaktır.

5.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Açıklamalar
    Şirketimizin uzun vadeli stratejik planlamaları doğrultusunda Yönetim Kurulu'muz, Türk Telekomünikasyon A.Ş. (Türk Telekom) ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) arasında 14.11.2005 tarihinde imzalanan ve 28.02.2026 tarihine kadar geçerli olan, telekomünikasyon hizmetlerinin yürütülmesine ilişkin imtiyaz sözleşmesinin uzatılması için BTK'ya başvuru yapılmasına karar vermiştir.

haberın anlamını çözemedim ..2 gundur olası hareketlerle bır bağı varmıdır sayın miami

6.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    haberın anlamını çözemedim ..2 gundur olası hareketlerle bır bağı varmıdır sayın miami
    Direk bağlantılı.
    Aslında bu lisans problemi yüzünden değerinin altında işlem görüyordu.

Bakalım Btk nasıl bir karar verecek

Ucretsiz yenileme yapilirsa hem ttkoma hem de tcell e olumlu yansır. Tcell ve vadofone'nun da edge ve 3g lisanslari dolmak uzere.

7.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Direk bağlantılı.
    Aslında bu lisans problemi yüzünden değerinin altında işlem görüyordu.

Bakalım Btk nasıl bir karar verecek

Ucretsiz yenileme yapilirsa hem ttkoma hem de tcell e olumlu yansır. Tcell ve vadofone'nun da edge ve 3g lisanslari dolmak uzere.
    teşekkur ederim açıklamalar için

8.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Açıklamalar

Lisansın uzatılması için başvurulmuş. Seçim öncesi bir satış haberi gelebilir mi takip etmek lazım. Telekom'un %86,68 si TVF ve Hazine Bakanlığı'nın elinde.

TÜRKİYE VARLIK FONU 2.158.800.000,02 61,68 61,68
    T.C. HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI 875.011.884,99 25 25
    DİĞER 466.188.114,99 13,32 13,32
    TOPLAM 3.500.000.000 100 100

Deutsche Telecom'un market cap 93-94 milyar euro ise Türk Telekom'un piyasa değeri ne olmalı??

Sayfa 239/493 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •