Sayfa 239/997 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. Unutmamak lazım ki,
    Biz, faiz reel enflasyonun altında diye şikayet ederken,
    gelişmiş piyasalarda "-" lerde dolaşıyor.

Pandemi sonrasında piyasaya yayılmış bu kadar paranın nereye gidebileceğini tahmin etmekte mesele.
    Ben kıymetli madenler diyorum.
    3 gerekçem var.

1-Tarihi emisyon miktarı.
    2-Ticaret savaşları,
    3-Şimdilik düşük yoğunluklu ancak büyüme potansiyeli bulunan çatışmalar.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    aslında beklenen bir durumdu zaten geçen hafta söylentiler başlamıştı biden tanıyacak sözde soykırımı diye...yani hiç beklenmeyen piyasanın hazırlıksız olduğu bir durum değil...ama tabii resmi ağızdan çıkmış olması piyasaya nasıl yansır göreceğiz yarın sabah...belki açılışta bir miktar satış gelir...belki de zaten bekleniyordu diye hiç umursamaz piyasa...

sonuçta Türkiye Cumhuriyeti'ne yönelik bir suçlama yok ortada...biden osmanlı falan demiş...osmanlı mı kaldı kardeş?
    Merkez bankası başkanın geçen günlerde tv’ye çıkmasının etkisinin bu açıklamadan daha fazla olacağını düşünüyorum. . Olumlu veya olumsuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    gömün gitsin formasyonu loading
    bence ahan toparlanıyoruz
    la halen çakmadılar
    bak gidiyor gene treni kaçıracağız
    hah %2 yukarı gitti ama almayı başardım

....

noluyo la gene gömün gitsin formasyonu u
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. ABD Çin'e karşı ticaret savaşlarını ve pazarlarını kaybettikten sonra, şimdi de Türkiye gibi NATO'nun en önemli askerî gücünün desteğini kaybetmiştir. Çin'e ve Rusya'ya karşı ABD'yi çok zor günler bekliyor. Türkiye'deki üslerde de süre uzatma için meclisten asla onay çıkmayacaktır. 1915 olaylarını sözde 'soykırım' olarak niteleyen Amerika'nın karşılıksız dolarından para kazanmanın da şerefli olmadığı tescillenmiştir. dünya dolardan kaçarken, artık Türkiye de bu kervana hızla katılacaktır.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Merkez bankası başkanın geçen günlerde tv’ye çıkmasının etkisinin bu açıklamadan daha fazla olacağını düşünüyorum. . Olumlu veya olumsuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sistem emme basma tulumba prensibiyle.!!
    Vatandaşı söğüşlemek üzere dizayn edilmiş !!
    Kayış topmuş.!!!
    Kasnak boşa dönüyor.!!
    Şanzıman dagılmiş.!!
    vitese geçmiyor.!!
    Contayıda yaktılar.!!
    Motor su kaynatıyor.!!
    Arabanın fren balatasıda bitmiş.!!

Kimin eli kimin cebinde belli değil.!!
    Crash tüm hızıyla otobanda.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    ABD Çin'e karşı ticaret savaşlarını ve pazarlarını kaybettikten sonra, şimdi de Türkiye gibi NATO'nun en önemli askerî gücünün desteğini kaybetmiştir. Çin'e ve Rusya'ya karşı ABD'yi çok zor günler bekliyor. Türkiye'deki üslerde de süre uzatma için meclisten asla onay çıkmayacaktır. 1915 olaylarını sözde 'soykırım' olarak niteleyen Amerika'nın karşılıksız dolarından para kazanmanın da şerefli olmadığı tescillenmiştir. dünya dolardan kaçarken, artık Türkiye de bu kervana hızla katılacaktır.
    Bu güzel paylaşımınıza izninizle Soner Yalçın’ın makalesini iliştirip

Ertuğrul Özkök çocuklarına yanıt vermek istiyorum..,

https://odatv4.com/uyanin-artik-abd-...4042147_m.html
    Son düzenleme : MKA55; 25-04-2021 saat: 16:52.

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    ...şimdi de Türkiye gibi NATO'nun en önemli askerî gücünün desteğini kaybetmiştir. Çin'e ve Rusya'ya karşı ABD'yi çok zor günler bekliyor. Türkiye'deki üslerde de süre uzatma için meclisten asla onay çıkmayacaktır. 1915 olaylarını sözde 'soykırım' olarak niteleyen Amerika'nın karşılıksız dolarından para kazanmanın da şerefli olmadığı tescillenmiştir. dünya dolardan kaçarken, artık Türkiye de bu kervana hızla katılacaktır.
    ABD'nin dünya egemenliğinin giderek güç kaybettiği bir gerçek, ama ABD'nin iç istikrarı da tehdit altındaki bu egemenliğin sürmesine bağlı. ABD, kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır. Bu nedenle, "Türkiye'nin desteğini kaybetmiştir" tespitini yaparken acele etmemek gerekir. Biden'ın açıklamasına hem iktidar, hem de muhalefet kanadından gelen aksiyon içermeyen düşük profilli kınama üzerinde düşünmeyi gerektiriyor.

ABD ile Türkiye arasındaki köprülerin atılıp atılmadığının en önemli göstergelerinden birincisi iktidarın alacağı aksiyon, ikincisi Halkbank davasında alınacak kararın niteliği olacaktır. Bu ikisi görülmeden yapılacak tespitler erken olur.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    Sizinle burada da karşılaşmak büyük onur benim için Sayın işçi74...

Bu güzel paylaşımınıza izninizle Soner Yalçın’ın makalesini iliştirip

Ertuğrul Özkök çocuklarına yanıt vermek istiyorum..,

https://odatv4.com/uyanin-artik-abd-...4042147_m.html
    akp ile amariga gayet güzel anlaşıyorlar 20 yıldır.. burada hikaye anlatma..en son "dostum trump" ifadesini kullanıyordunuz. şimdi yakında aynı şey biden için de kullanılır, onu beklediniz zaten aylarca, "neden aramıyor acaba bizi" diye endişelendiniz.. komedi bir zihniyetsiniz, burada millete "yerli ve milliyiz" yalanlarını atıyorsunuz..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 239/997 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289339739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •