Sayfa 24/925 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 7399 madde; 185 - 192 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by hissedar Yazıyı Oku
    Bloomberg'de geçen haftalarda çıkan Genel Müdürü eli ayağı dolaşan, son derece kendine güvensiz, belli ki liyakat nedeniyle o makama getirilmemiş bir tipti, böyle bir kurumu yönetebilmesi nasıl beklenir ve bu adamın söylediklerine yatırımcı tarafından nasıl güvenilebilir ki...
    Devlet kurumlarının başına gelenlerin %95 i liyakata esas getirilmemiş ki. Bu getirilsin Allasen...

Adam ziraat, tarım hariç, birbiriyle alakasız bir sürü sektörde yöneticilik yapmış...
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

2. Nedir bu yatırımcının gübre sektörüne duyduğu ilgi anlamadım gitti.. gübrede "mahsur" kaldığını belirten arkadaş için grafik..

Ahmet MERGEN..

https://twitter.com/ahmet_mergen/sta...15973261168641
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

3.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ayhan Karayama'nın dün yazdıklarından sonra ufakta olsa bir umut yeşermeye başladı sanki.
    Eleştirdiğimiz gibi teşekkür etmesini de bilirim.
    Her ne kadar beni tweterda engellesede ben ona buradan dünkü cevapları için küçük yatırımcıyı yok saymadığı için kendisine teşekkür ederim.
    Güzel kelimelerden sonra icraat bekliyoruz. Bu kadar bekledik 3 5 ay daha bekleriz.
    Not: %50 ve varan sattığım ve 3,5 civarı almayı düşündüğüm hisseleri bugün alacağım. YTD.
    Sizin, yazışmalar sonrası fikriniz değişmiş olabilir. Lakin Türkiye Cumhuriyetin in bir kurumunda ki müdürün, vatan haini bir zat ın sempatizanlığının makul bir açıklaması olamaz... Gübre de 20 TL de olsa bu değişmez...

4.  Alıntı Originally Posted by cmpemre Yazıyı Oku
    Ayhan Karayama'nın dün yazdıklarından sonra ufakta olsa bir umut yeşermeye başladı sanki.
    Eleştirdiğimiz gibi teşekkür etmesini de bilirim.
    Her ne kadar beni tweterda engellesede ben ona buradan dünkü cevapları için küçük yatırımcıyı yok saymadığı için kendisine teşekkür ederim.
    Güzel kelimelerden sonra icraat bekliyoruz. Bu kadar bekledik 3 5 ay daha bekleriz.
    Not: %50 ve varan sattığım ve 3,5 civarı almayı düşündüğüm hisseleri bugün alacağım. YTD.
    Arkadaşlar bu müdürle olacak bişey yok isteseydi gübretaşı borsanın yıldızıyapardı misal gübreden parakazanamıyosunuz devlet hükümet sizde kozadan alırsın Altınmadenini işletirsin cifciye bedava ver gübreyi ben olsam gurur yaparım Tkk nın halka açık şirketi var rezil durumda..

5. Yine baskılıyorlar kağıdı neden acaba 3.96 ya alındıkça veriliyor.3.97 ede seti kuruyorlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. her hafta özellikle üre fiyatlarını paylaşıyorum....son 3 haftadır 270 dolarlardan 230 dolara kadar düştü...iran fabrikasında işlerin düzelmesi lazım yoksa gübretaş bir hiç..

Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Nedir bu yatırımcının gübre sektörüne duyduğu ilgi anlamadım gitti.. gübrede "mahsur" kaldığını belirten arkadaş için grafik..

Ahmet MERGEN..

https://twitter.com/ahmet_mergen/sta...15973261168641
    Gübre sektörünü etkileyen kanun değişmedikçe....... İbaresi amonyum nitrat yasağı sanırım ?
    Ülkemizde gübre sektörünün 1/3 pazarı yasak nedeniyle ciro ve kar kaybı devam ediyor şeklinde...
    Gerçi bu sene kontrollu satış ve ekime izin veriliyor ama ne kadar gerçekçi...
    Konunun hakimi arkadaslar yanıtlayabilir mi ? Hissenin bu seviyelerde olması hammadde fiyatlarının düsüklügü, enerji ve ithal girdi maliyetlerinin tavan yapması mı daha etken ? Yoksa Ahmet Mergenin bahsettiği mi ?

8.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Sizin, yazışmalar sonrası fikriniz değişmiş olabilir. Lakin Türkiye Cumhuriyetin in bir kurumunda ki müdürün, vatan haini bir zat ın sempatizanlığının makul bir açıklaması olamaz... Gübre de 20 TL de olsa bu değişmez...
    Sn.Oscar77 Türk halkı olarak duygularımız hep mantığımızın önünde oluyor nedense.
    küçük yatırımcı olarak bizi yok saymaları beni en çok kızdıran olaydı.
    Bu kadar tepkiye neden kulak verilmez fetöyemi hizmet ediyorlar vs diyerek teori ürettik. somut bir kanıt varmı yokmu bilemiyoruz.
    Olumsuz düşüncemin değişmesindeki neden artık bu tepkiye karşı bir çözüm üretme çabası içinde olmaları ihtimali.
    Dediğim gibi zaten zararda bekliyoruz sat-al yaparak lot arttırma çabasındaydım.
    İcraat beklediğim için bardağın dolu tarafına bakıp sattıklarımı geri aldım.
    Hakkımızda hayırlısı artık.

Sayfa 24/925 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •