Sayfa 24/607 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 4852 madde; 185 - 192 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Kangal sucuklar 12 den 8.85 e inmiş..şirketin başkanını takımımızı sponsorluktan çekilmekle tehdit ettiği için eleştirsemde gıda enflasyonunu düşürmeye yönelik fiyat hareketlerini takdir ettim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
    Temettüye kalmış 27 gün, 9 liralara merhaba diyoruz tekrardan, kıymet bilmezler sayesinde. Ancak cephanesi sağlam akıllı ortaklar bu fırsatları değerlendiriyorlardır.

Zaten aklı evvel çok zengin ve başarılı kimseler forumda boy göstermezler, büyük çoğunluğu. Bu yüzden onlara kurt yatırımcı denir.

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Petun 10 tl yi ziyaret etmeden rahat etmeyecek galiba...o önemli değil de şu Mcdonald's a tedarikçi konusunda ortakların gelmesi satışları,bilançoyu nasıl etkileyecek acaba?

4. Ya arkadaşlar izmir de yaşıyorum. Karşiyakada
    Öyle çok önemli bir boykot falan yok.heryerde çatır çatır pinar su satılıyor. Kendimi kandirmiyorum.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
    Çok pis baskı kurdular tahtaya. Çizip alacaksın o lotları nutukları tutulacak her kimlerse Para yok azizim.

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Kangal sucuklar 12 den 8.85 e inmiş..şirketin başkanını takımımızı sponsorluktan çekilmekle tehdit ettiği için eleştirsemde gıda enflasyonunu düşürmeye yönelik fiyat hareketlerini takdir ettim.
    yaw o ısıl işlem gören her türlü sucuk kanserojen madde içeriyor. gidin kendiniz paşa paşa yapın sucuğunuzu, kasabınızdan alın doğal fermente olmuş katkısız. hele o sosis salam işlerini hiç açmayayım.

7.  Alıntı Originally Posted by King Levent Yazıyı Oku
    yaw o ısıl işlem gören her türlü sucuk kanserojen madde içeriyor. gidin kendiniz paşa paşa yapın sucuğunuzu, kasabınızdan alın doğal fermente olmuş katkısız. hele o sosis salam işlerini hiç açmayayım.
    Ben sağlık kısmında değilim..şirketin fiyatlarda ciddi damping vae..enflasyona savaş açmış durumdalar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
    Bu gemiyi tanrı bile batıramaz
    -Billy Zane as Caledon Huckley, 1997, Titanic

Sayfa 24/607 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri