Sayfa 24/47 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 376 madde; 185 - 192 arası.

Konu: MAGEN - Margün Enerji Üretim San ve Tic A.Ş.

1. Madem 3 F/K lı sahol var köşede, neden halka arza katıldın diye sorarlar adama, hesap soracak değiliz ancak elbette, herkes istediğini yapar, alana satana hayırlı olsun.

2. Cok az zararla ciktik.Kalanlara bol kazanc.Ytd

3. Piyasaya yeni giren kagitlarda aciga satis var mi? Her hslde var olacak ki adsmlar elinde olmayan senetleri satisa koyup dusurduler

4. Eşit dağıtımdan sonra borsadaki bu ilk gün hemen tavan kapatacağından kimse emin değildi zaten . Sanıyorum tahtada hakim olmak isteyen grupların hisse alımları vardır muhtemelen.

Olmasa da hiç önemli değil.Unutmayalım kasada şu an 825 mn. var.Bu günden sonra her an bir yekdem kapsamında hazır santral alım haberi gelebilir.

Aynı zamanda yine yurt dışı bir santral yapım projesi başlama haberi gelebilir.

Bir miktar borcun kapatılıp faiz giderinden kurtulacak firma.

Bu kasadaki parayı şirketin nasıl değerlenireceğini izlemek gerekir.

Olaya günü birlik kar değilde yatırımcı gözüyle bakmak en azından bu grup için eftaldir düşüncesindeyim

5. Satış tarafında A1 Capital Info gedik ve global olması sanki ky nin değil de aracı kurumlarin patronun spegin sattığını göstermez mi

6. Hayır.Bahsettiğiniz firmalar günlükçü firmalar .Önce alma şansları yoktu bu gün alıp bu gün sattılar .A1 başabaş almış satmış,info ,gedik an itibariyle zararına satmış globalda cüzi karla satmış görünüyor.

7. Ky bu kadar rahat alabiliyorken hissenin çıkacağına inanmak )) Çok sağlam ırz yaptilar. Daha başlangıç.

8. Bunlardan kactan aldı satıyor ilginç izliyim

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 24/47 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •