Sayfa 24/601 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 4808 madde; 185 - 192 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. hocam 2014'te 10 yıllık anlaşmışlar. Bu karadeniz holding aslında bizim boşta duran santrallerinde doğal rakibi anlık talebi karşılamak adına.

Diğer serbest üreticileri biliyordum hatta Karadeniz holding'i de pakistan operasyonlarından biliyordum ama bu 470 mw karpower bakarken hiç dikkat etmemişim.

Baya baya çökmüşüz Gana'ya Türkler olarak

2.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    hocam 2014'te 10 yıllık anlaşmışlar. Bu karadeniz holding aslında bizim boşta duran santrallerinde doğal rakibi anlık talebi karşılamak adına.

Diğer serbest üreticileri biliyordum hatta Karadeniz holding'i de pakistan operasyonlarından biliyordum ama bu 470 mw karpower bakarken hiç dikkat etmemişim.

Baya baya çökmüşüz Gana'ya Türkler olarak
    Yanılmıyorsam geçen sene karpower in anlaşması 10 yıl daha uzatıldı, sebep karpower in bölge gazını kullanacakolmasiydi, gemiyi gaz bulunan bölgeye taşıdılar ve gemi gazla çalışır vaziyete alındı, darısı bize artik...

3. Karadeniz Holding Projelerine baktım da nerdeyse büyük çoğunluğu 2018-2019'da imzalanmış. Kısa vadeli olan da var uzun vadeli olan da. Baya bizim pastayı kemirmişler.

Kıyı bağlantısı olmayan ülkelere odaklanmak lazım. Galiba bunların santral bizimkinden daha ucuza geliyor toplamda.

4. Kıyı bağlantısı olmayan ülkelere odaklanmak lazım.
    Baya baya globalleşmişiz üstadım. Güzel gelişmeler.

5. 2.62 üstü imkansızdı nasıl olur yaa

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Şunu da öne alalım
     Alıntı Originally Posted by gazistan Yazıyı Oku
    Ben günlük hareketlere takılmam
    Önceki bilançoda bilanço günü sert yukarı sonra aşağı yaptı sonra 2.80 e gitti.
    Bu kadar dillenen kâğıdın bilanço sonrası hemen gitmesini düşük ihtimal ha neden 2.78 den vermedim o düşük ihtimali göze alamadığım için
    Bu arada 2.62 üstü yok dediğin kağıt 2.79 gördü güzel kardeşim hiç konusma istersen.

Senin 2.62 den haber et noldu ona

Geçmişe değil geleceğe bakın
    Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Emeklilik fonlarında 3,5 mio mal kaldı. Son yıllarda takasta % olarak bugüne kadar ki en düşük miktarda. Perşembe satışların bir kısmı Tacirler kalanı da CITI'yer gitmiş. İyi çalkaladılar kağıdı.

Sayfa 24/601 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •