Sayfa 24/650 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 185 - 192 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

4. mynette gel gel çekiyolar. binecekler horoz gibi

5. aneltte yabancı payı fena arttı anelte bı haber düşecek gbi bununda 4,99 payı var orada ondan kaynaklı bı gelişme olabılır

6. ulan lanet gelsın senın gbı kagıda amına kodumun çoçukları endex her gun yenı rekor kırarken sızın bu yatıgınız ne burdan çalı çırdıgınız paralar çoluk çoçugunuza ilaç parası olur inş bizi batırdınız rabbım sızınde surundunuz gunlerı bıze gosterr ınş mustafa unal refa çırak bu topragın bırde altı var yanınıza kalmaz bu kadar kişinin hakkı

7. Arkadaşlar bu lanet kağıdı aldım zararına 3.2 lerden elden çıkardım. Fakat uzun zamandır takip ettiğim kağıt hala düşüş trendini ve çizdiğim bandı kıramadı. Bu baya uzadı. Aman dikkat. VERTU.jpg

8.  Alıntı Originally Posted by zafer62 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu lanet kağıdı aldım zararına 3.2 lerden elden çıkardım. Fakat uzun zamandır takip ettiğim kağıt hala düşüş trendini ve çizdiğim bandı kıramadı. Bu baya uzadı. Aman dikkat. VERTU.jpg
    zafer hoca bugun kayıt yamışsın ayagının tozuyla grafık paylaşmışın vertunun bu senlık bı durum degıl yanlız bız kıme ınanacagımızı sasırdık dıkkatımı ceken kagıdın mynette bu ara en cok ızlenn kagıt sen nıye bugun bu grafıgı atma gereksınımınde bulundun dostmusun düşmanmısın bılemedım şimd

Sayfa 24/650 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •