Sayfa 24/606 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 4843 madde; 185 - 192 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. İçeriktede birşey yok. TTK 395-396 için yetki vermişler.
    Baktım biri rekabet biride borçlanma ile ilgili yetki.
    Yarın için kör topal şans denemek isteyenler ya tutarsa diye 33-34 alış girebilirler.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    "Akılsıza sır verme, öttürmesi için düdük verdin sanır."

2. genel kurula 3 arkadaş katılmış kendilerine burdan teşekkür edip saygılarımı iletiyorum...sagolun varolun...

3. çimbeton ve çimentaş türkiyenin en iyi yönetilen şirketleri şirket yönetimini tebrik ediyorum.

4. Yarın ne olur

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. genel kurula katılan arkadaslara buradan bende teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum şirket yönetiminin çingenliğinide tebrik ediyorum senelerdir söyledikleri cmbtn çimento şirketleri ile kıyaslamayın bahanesini sürdürmeyi ısrarla devam ediyorlar hayır soru ne olursa olsun cevap aynı la bi değişin artık su söylemi eşşek yüküyle para kazanıyorsunuz bir faydanız olsun bari cment içinde tursusunu kurun ayırdığınız paraların içinde boğulun senelerdir bitmedi piyasa kosulları yatırım yalanlarınız dağıtmamak için parayı aynı yalanlara devam...

6. Selam Arkadaşlar, Genel Kurula katılan arkadaşları kutluyorum. Bende Genel Kurula katılmayı çok istemiştim.Bir çok soru hazırlamıştım.Bu soruları imkan ölçüsünde şirket yöneticilerine sormak için.
    Üstelik bu şirketin Genel Kurul Toplantı yeri bana uzaklığı 9 km. gibi çok yakın mesafede.(Bornovadayım)
    Maalesef devamlı spor yapan, koşan, durduk yerde durmayan biriyim. Maalesef sol ayağımı kötü şekilde koşarken
    burktum. Halada şiş ve ağırıyor. Hayırlısı olsun Genel Kurul. Hesap soramadığım için çok özgün olduğumu belirtir,
    saygı ve sevgilerimi sunarım.

7.  Alıntı Originally Posted by nidyamans Yazıyı Oku
    Selam Arkadaşlar, Genel Kurula katılan arkadaşları kutluyorum. Bende Genel Kurula katılmayı çok istemiştim.Bir çok soru hazırlamıştım.Bu soruları imkan ölçüsünde şirket yöneticilerine sormak için.
    Üstelik bu şirketin Genel Kurul Toplantı yeri bana uzaklığı 9 km. gibi çok yakın mesafede.(Bornovadayım)
    Maalesef devamlı spor yapan, koşan, durduk yerde durmayan biriyim. Maalesef sol ayağımı kötü şekilde koşarken
    burktum. Halada şiş ve ağırıyor. Hayırlısı olsun Genel Kurul. Hesap soramadığım için çok özgün olduğumu belirtir,
    saygı ve sevgilerimi sunarım.
    geçmiş olsun.seneye organize olalım hepbirlikte gidip biraz terletelim yönetimi.umarım tahmin ettiğim yerlere gelir de gerekmez
    yatırım tavsiyesi değildir

8. spek 36.38 alış giriyor , sonra silip 36.36 yakıp duruyor. aklınca akşam kapanış fantazisi yapıyor

Sayfa 24/606 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •