Sayfa 240/999 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Şimdi bulamam fakat Yılmaz Özdilin bir yazısı var, Simavda deprem oluyor oraya gidenlerin derdi, Bizans etkilenirmi diyorlar demişti.
    Son düzenleme : reha kaya; 31-03-2024 saat: 02:00.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Deprem vergisi 2 yıl falan toplanacaktı..Sonra AKP geldi bunun adını değiştirdi ÖTV yaptı...ÖTV nasıl birşeyse sürekli artıp durdu...Toplanan paralar deprem vergisi olmaktan çıkıp yandaşı finanse etmek için kullanılacak havuza dönüştü..En son deniz bitti a.q..MB kasa eksiye düştü hala ekside....

Neyse dediğim gibi Derin yoksulluk çeken kesim ile Elit kesimin seçimi olması gereken yerel ve genel seçim Muhalefettinde katkıları ile hep başka tarafa evrildi durdu...TIP adayı bile AKP ile anlaşmış a.q...Nasıl bir Ülke olmuşuz...

99 Depremi sonrası Bizans çok genişledi...Bu Binalar Deprem yönetmeliğine uygun yapılmadıysa yık yeniden yap a.q..Bu kadar zengin bir ülkemiyiz...!!!!!!!!!!!

Zemini en sağlam denen Ümraniye de imar 5 kattı..AKP geldi 100 katlı binalar dikildi a.q...Şimdi deprem olsa 5 katlılarmı yıkılır 100 katlılar mı!!!!!!!!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Deprem vergisi 2 yıl falan toplanacaktı..Sonra AKP geldi bunun adını değiştirdi ÖTV yaptı...ÖTV nasıl birşeyse sürekli artıp durdu...Toplanan paralar deprem vergisi olmaktan çıkıp yandaşı finanse etmek için kullanılacak havuza dönüştü..En son deniz bitti a.q..MB kasa eksiye düştü hala ekside....

Neyse dediğim gibi Derin yoksulluk çeken kesim ile Elit kesimin seçimi olması gereken yerel ve genel seçim Muhalefettinde katkıları ile hep başka tarafa evrildi durdu...TIP adayı bile AKP ile anlaşmış a.q...Nasıl bir Ülke olmuşuz...

99 Depremi sonrası Bizans çok genişledi...Bu Binalar Deprem yönetmeliğine uygun yapılmadıysa yık yeniden yap a.q..Bu kadar zengin bir ülkemiyiz...!!!!!!!!!!!

Zemini en sağlam denen Ümraniye de imar 5 kattı..AKP geldi 100 katlı binalar dikildi a.q...Şimdi deprem olsa 5 katlılarmı yıkılır 100 katlılar mı!!!!!!!!!!!!
    Bende a.q....

Gölcük Tavşanlı'ya kuş uçuşu 132 km. depremde burada bile bazı binalarda duvarlar çatladı.

Bizansta deprem olacak, Ümraniye sağlammış g.tümle gülerim buna.

Manhattan'nın zemini taştır, zemini ile taşıyla toprağıyla getir İstanbula, depremde bazı binalar yıkılır yahu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Bugun uzaktan bir akraba ile konusuyorduk. Benim pek tanidigim biri degil hanim tarafi. Megerse Izmire bagli Odemiste bir okulda ogretmenmis bir sey anlatti inanamadim

Odemisin koylerinde o kadar cok okuma yazma bilmeyen varmiski 30-40 yaslarinda olup okuma yazma kurslarina gelenler varmis. Dedimki boyle sey nasil olabilir okula yollanmayan cocuklar varsa ailelere bir ceza verilmiyormu?

Megerse jandarmada takmiyormus yerel egitim mudurlugude takmiyormus gunluk ceza 15 liraymis yani okula cocugu yollamamanin cezasi gunluk 15 TL ve boyle bir suru yollamayan varmis kimsede ceza vermiyormus

Benim cahilligim birazda ben ulkede ilkogretim zorunlu zannediyordum ilkogretimden kasit liseye kadar. Megerse oyle bir sey yokmus yalnizca ilkokul zorunluymus onuda gondermeyenler oluyormus

Eger Izmirin en gelismis refah ilcelerinden birinde boyle oluyorsa artik doguyu falan dusunemiyorum.

Ogrenmek guzelde ogrenip uzulmek guzel degil. Ya birazda guzel seyler duysam olmazmi? Ama olmuyor neyi ogreneceginize siz karar vermiyorsunuz.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    https://x.com/timursoykan/status/177...838664226?s=20
    Bakın kentsel dönüşüm mü dertleri başka bir dönüşüm mü görün...Adamın kendine hayrı yok gidip ondan medet uman asrın lideri ülkenin geldiği durum..
    Isin tuhaf ve aci tarafi tarikatlar tekkeler cemaatler anayasaya aykiri. Bir sebebi varki yasaklanmis. Ama kimler kimlerle ve anayasayi takan kim?

7.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Bugun uzaktan bir akraba ile konusuyorduk. Benim pek tanidigim biri degil hanim tarafi. Megerse Izmire bagli Odemiste bir okulda ogretmenmis bir sey anlatti inanamadim

Odemisin koylerinde o kadar cok okuma yazma bilmeyen varmiski 30-40 yaslarinda olup okuma yazma kurslarina gelenler varmis. Dedimki boyle sey nasil olabilir okula yollanmayan cocuklar varsa ailelere bir ceza verilmiyormu?

Megerse jandarmada takmiyormus yerel egitim mudurlugude takmiyormus gunluk ceza 15 liraymis yani okula cocugu yollamamanin cezasi gunluk 15 TL ve boyle bir suru yollamayan varmis kimsede ceza vermiyormus

Benim cahilligim birazda ben ulkede ilkogretim zorunlu zannediyordum ilkogretimden kasit liseye kadar. Megerse oyle bir sey yokmus yalnizca ilkokul zorunluymus onuda gondermeyenler oluyormus

Eger Izmirin en gelismis refah ilcelerinden birinde boyle oluyorsa artik doguyu falan dusunemiyorum.

Ogrenmek guzelde ogrenip uzulmek guzel degil. Ya birazda guzel seyler duysam olmazmi? Ama olmuyor neyi ogreneceginize siz karar vermiyorsunuz.
    Yıllar önce Ödemiş'li bir kiracım oldu. Fetö'nün en aktif olduğu yerlerden biridir orası. Öyle hiç de gelişmiş bir ilçe falan da değildir. Patatesi olmasa kimse adını bilmez.

8.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Isin tuhaf ve aci tarafi tarikatlar tekkeler cemaatler anayasaya aykiri. Bir sebebi varki yasaklanmis. Ama kimler kimlerle ve anayasayi takan kim?
    Ne Anayasa mı o ne ki. Kaldı mı öyle bir şey bu ülkede...

Sayfa 240/999 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •