Sayfa 241/612 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. POLHO - Şirketin %100 bağlı ortaklığı Polisan Yapı'nın mu¨lkiyetinde olan, Pendik’te 173.000 m 2 ’lik arsaya yapılacak proje ic¸in, Dop Yapı ve Dap Yapı ortak giris¸imi ile bir so¨zles¸me imzalanmasının ve sözles¸meye go¨re, DAP Yapı - DOP Yapı ortak giris¸iminin %66, Polisan Yapı'nın %34 oranında payı olan kat kars¸ılıgˆı projenin imar c¸alıs¸masının devam ettiğinin açıklanması kapsamında, DAP Yapı’nın, belediye ve kamu kurumları nezdinde, inşaat ruhsatını alabilmek üzere, revize imar planlarının sonuçlanmasının beklendiği açıklandı.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    POLHO - Şirketin %100 bağlı ortaklığı Polisan Yapı'nın mu¨lkiyetinde olan, Pendik’te 173.000 m 2 ’lik arsaya yapılacak proje ic¸in, Dop Yapı ve Dap Yapı ortak giris¸imi ile bir so¨zles¸me imzalanmasının ve sözles¸meye go¨re, DAP Yapı - DOP Yapı ortak giris¸iminin %66, Polisan Yapı'nın %34 oranında payı olan kat kars¸ılıgˆı projenin imar c¸alıs¸masının devam ettiğinin açıklanması kapsamında, DAP Yapı’nın, belediye ve kamu kurumları nezdinde, inşaat ruhsatını alabilmek üzere, revize imar planlarının sonuçlanmasının beklendiği açıklandı.
    Başkan bu iş 2 sene daha sürer adamlar bizi kucağa oturtmuş haberleride keriz avlamak için kullandılar .para değer olarak bitik hale geldi bununda 3 kati gitmesi için 50 tane kap göndermesi lazim olumlu olsun 25 tane gönderdigi olumlu kapta yillikta %20 ekside.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Başkan bu iş 2 sene daha sürer adamlar bizi kucağa oturtmuş haberleride keriz avlamak için kullandılar .para değer olarak bitik hale geldi bununda 3 kati gitmesi için 50 tane kap göndermesi lazim olumlu olsun 25 tane gönderdigi olumlu kapta yillikta %20 ekside.
    Buralardan giripte kazanan olursa,kazanana hayırlı olsun güle güle harcasın.Benim zararı çıkaracağıma dair hiç bir umudum kalmadı. Hani halka arasında bir söz varya" möte giren şemsiye açılmazmış"kıpraştıça şemsiye daha çok giriyor. Açılan şemsiyeler çok olsun inşallah. rast gele....

4.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    POLHO - Şirketin %100 bağlı ortaklığı Polisan Yapı'nın mu¨lkiyetinde olan, Pendik’te 173.000 m 2 ’lik arsaya yapılacak proje ic¸in, Dop Yapı ve Dap Yapı ortak giris¸imi ile bir so¨zles¸me imzalanmasının ve sözles¸meye go¨re, DAP Yapı - DOP Yapı ortak giris¸iminin %66, Polisan Yapı'nın %34 oranında payı olan kat kars¸ılıgˆı projenin imar c¸alıs¸masının devam ettiğinin açıklanması kapsamında, DAP Yapı’nın, belediye ve kamu kurumları nezdinde, inşaat ruhsatını alabilmek üzere, revize imar planlarının sonuçlanmasının beklendiği açıklandı.
    Adam kapı bile yanlış atıyor. Nası bi cehennem yaşatıyo lan bu polho bize...
    1/1000 ler çıkmıştı onun kapını atmış cuma günü. Sıra uygulama imar planında. Ne kdr sürede çıkar bilen varsa (sanmıyorum) yazar yoksa gerisi fasa fiso

5.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    1/1000 ler çıkmıştı onun kapını atmış cuma günü. Sıra uygulama imar planında. Ne kdr sürede çıkar bilen varsa (sanmıyorum) yazar yoksa gerisi fasa fiso
    Çıksada kimseye söylemezler kazma vurulur yine söylemezler unut arsanin başina bi adam dikmen lazım devamli takip etsin😊

6. Cuma günü imarın geldiğini şirket kapa göndermiş.

Aşagıdaki linkten arsanın imarını plan notlarını sorgulayabilirsiniz.
    Yaklaşık 700.000 metrekare satılabilir kiranalabilir alan üeetilecege benziyor. Sosyal donatı alanları emsale dahil degil.

Benim dededen kalma arsadan daha ucuz olduğu için az biraz ortak olduk.. Satış hasılatından Polhoya 300- 350 milyon dolar gelir beklemekteyim.

Bol kazanclar dilerim.
    https://cbs.pendik.bel.tr/
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Sn Thyshine, Cuma günü endeks düştü, ulusal 50 yi satılar, yabancılar sattı dediler. bütün kağıtlar yüzde 10 yada yakın düştü. Polhoda düştü. ne çıkmıştıda %10 düştü anlamış değilim,polhoda yabancıda yoktu. An itibari ile endeks %2.5 artı eregli % 7 artı,polho 1.9 artı. şunu anlatmaya çalışıyorum. Biz anlamasakta birileri anliyor nerde umut var, kim yavsak kim onurlu. Adamlar polhoda % 10 döndürüp döndürüp satıyorlar. fazlası %10 satmak için sadece umut. zaman geniş zaman,olabilirlik belli değil.
    Paramız hem polhoda eridi, hem yönetim eritti. konuşacak yazacak bir şey kalmadı. bitti umutta bitti.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Cuma günü imarın geldiğini şirket kapa göndermiş.

Aşagıdaki linkten arsanın imarını plan notlarını sorgulayabilirsiniz.
    Yaklaşık 700.000 metrekare satılabilir kiranalabilir alan üeetilecege benziyor. Sosyal donatı alanları emsale dahil degil.

Benim dededen kalma arsadan daha ucuz olduğu için az biraz ortak olduk.. Satış hasılatından Polhoya 300- 350 milyon dolar gelir beklemekteyim.

Bol kazanclar dilerim.
    https://cbs.pendik.bel.tr/
    Baba hoşgeldin de keşke polhonun hiçbir haber ve gelişmeyi sallamadığını da bilip girseydin...gelir beklentin normal. Ben de 300 milyon civarı diyorum. Ancak süreç çok uzun. İmar, ruhsat, tasarım, inşaat, satış derken 5 yılı bulur bence. Bunu ne zaman fiyatlamaya başlar kim bilir. Belki hafriyat başladığında, belki inşaat bitimine yakın. Konu 2015 te dap ile anlaştığında 1 sene kıpırdamayan polho olunca ve o günden bu yana gösterdiği performansızlığı gördüğümüzde insan kağıttan nefret ediyor

Sayfa 241/612 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •