Sayfa 241/997 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: Viop XXXIII

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Akape iktidarı rezervi eksi yapmış döviz çıkar iktidar gider korkusuyla veya kişisel dosyalar nedeniyle rehin kaldı üsleri kapatmaya korkuyor diyelim.. Pekii kardeşim sen muhalefet olsan iktidarın bu zayıflığını görüp niçin üsleri kapatmıyorsunuz diye yeri göğü inleterek Türk halkına şikayet etmezmisin, edersin tabii ki.. Etmediğine göre demek ki muhalefet de bir şeyden korkuyor, neden korkuyor acaba?
    Muhalefet böyle yaparsa RTE nin ekmeğine yağ süreceğinin farkında..
    Bunlar kısır tartışmalar..
    Halk anlamaz zaten..
    Reis in elinde her türlü medya gücü var..Bir şekilde ermeni işi bile CHP nin üzerine kalır..Halk da inanır..
    AKP nin batışı muhalefetin elinden olmayacak zaten ..
    Ama eğer AKP birşekilde yıkılırsa ülkeyi teslim edeceğimiz birileri gerek..
    Şu an muhalefet AKP ile bir savaşa girerse kendi de biter..
    Çünkü AKP çok pisleşecek çamurlaşacak..
    Bence sessiz kalmaları faydalı..

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Muhalefet böyle yaparsa RTE nin ekmeğine yağ süreceğinin farkında..
    Bunlar kısır tartışmalar..
    Akape bağırıp çağırınca Amirallerin yüzde binbeşyüz haklı ve gerekli bildirisine bile sahip çıkmaktan korkan muhalefet olmaz.. "Üsler kapatılsın"demeye bile korkan muhalefet olmaz.. Geri durma nedeninin "Korkmak" olduğu bile kuşkulu, "Siyaseti Onaylamak" da olabilir..

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Türkiye'nin 21. yüzyıldaki en pis, en karanlık dönemi Haziran-Kasım 2015 seçimleri arasındaki dönem olsa gerek.
    Patır patır bombalar patladı, yüzlerce insan öldü, sokağa çıkmaya korkar olduk ve
    Akp oyunu yaklaşık %9 arttırarak tekrar iktidar oldu.

Niyeyse konuşulmuyor yıllardır.
    https://twitter.com/msikkofield/stat...33252637208580
    50 shades of darkness..

tek bir dönem değil.. bütün dönem, 18 yıl, karanlık. tonları farklı sadece..isim de oradan geliyor zaten: karanlığın 50 tonu..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

4.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    coin'den çıkan para borsaya geri döner..

24nisan ermeni meselesi de konuşuldu geçti, güldük eğlendik.. günümüzün katliam makinası süper güç 106 sene evvelki hadiseleri bahane etmiş de, kelime kullanmış da falan filan, gülüp geçicez

vaka sayıları hızla düşmeye başladı, tam kapanma olmazsa olmaz'cı embesilleri tatmin edecek 9 günlük bayram kapanması da açıklanırsa, herkesin gönlü olmuş olur.. biontech-sinovac aşılaması iyi gidiyor, haziran'da herkesi aşılamış olacaklar gibi, zaten hava da ısınmış virüs azalmış olacak.. yukarı olur piyasa, pazartesi eksi açmaya cüret ederse alıcıyım
    Sonra bir uyandım,yataktan düşmüşümşurası çok güzel;biontech-sinovac aşılaması iyi gidiyor, haziran'da herkesi aşılamış olacaklar gibi, zaten hava da ısınmış virüs azalmış olacak..

Bu kafaya nasıl ulaşıyor insanlar anlamak mümkün değil sağlık bakanı bu arkadaş kadar pozitif değil..

Sayın yetkililer duyun sesimi!bu arkadaşa''iletişim başkanlığı'' ofisinde iş verin,değerlendirin,aşı hakkında yazdıklarını okuyunca,ülkemizden değilde ABD den bahsediyor sandımgeçen bir üye paylaşmıştı;84 milyon+5 milyon mülteci nüfusuna sahip ülkemizde bir günde aşı sayısı:30 küsur bin diye,adam çıkmış hazirana aşılama biter diyor.....

ben ciddi bir satis gelmeyecegini dusunuyorum.

satis gelirse de toparlarlar

gecen hafta bu hikayeyi sattilar cunku

mayisin ilk haftasina kadar piyasalar olumlu kalir, ozellikle banka bilancolari cok iyi gelecek gibi duruyor, bilinen sebepten dolayi ! bunu kullanacaklardir

ayrica mayis basinda mevcut altin madenleri ile ilgili bir mujde ? hikayesi olur mu diye dusunuyorum

mayis ortasi ve sonrasinda piyasada satis baskisi yogunlasabilir

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bence ahan toparlanıyoruz
    la halen çakmadılar
    bak gidiyor gene treni kaçıracağız
    hah %2 yukarı gitti ama almayı başardım

....

noluyo la gene gömün gitsin formasyonu u
    yatırım tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    50 shades of darkness..

tek bir dönem değil.. bütün dönem, 18 yıl, karanlık. tonları farklı sadece..isim de oradan geliyor zaten: karanlığın 50 tonu..
    Kimin Adamı ?

Erdoğan : Kovid-19 tedavisi yapan hastanelere hasta başına 666 TL ödeme yapıyoruz.
    Erdoğan : 2023 yılında 66,6 milyon ton karbondioksit emisyon azaltımı hedefliyoruz...

666
    https://www.haberturk.com/seytan-hak...-nedir-1757958

İlave ;

BIONTECH Aşısı zayi olmasın diye böyle uyguluyorlar...
    6 Doz, 6 Kişiye, 6 saat içersinde (CNN Türk)

Ne tesadüf ama...

7.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Türkiye'nin 21. yüzyıldaki en pis, en karanlık dönemi Haziran-Kasım 2015 seçimleri arasındaki dönem olsa gerek.
    Patır patır bombalar patladı, yüzlerce insan öldü, sokağa çıkmaya korkar olduk ve
    Akp oyunu yaklaşık %9 arttırarak tekrar iktidar oldu.

Niyeyse konuşulmuyor yıllardır.
    https://twitter.com/msikkofield/stat...33252637208580
    Muhalefet

armut piş ağzıma düş

demek yerine

tankların arasından geçip kahve içip tvden seyretmek yerine

bi tankın önüne yatsaydı

Tarihi yazanlar farklı olurdu ve

sen de Haziran 2015’den önceki döneme özlemini aşkını bu şekilde açık etmezdin keremalkm..,

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    ben ciddi bir satis gelmeyecegini dusunuyorum.

satis gelirse de toparlarlar

gecen hafta bu hikayeyi sattilar cunku

mayisin ilk haftasina kadar piyasalar olumlu kalir, ozellikle banka bilancolari cok iyi gelecek gibi duruyor, bilinen sebepten dolayi ! bunu kullanacaklardir

ayrica mayis basinda mevcut altin madenleri ile ilgili bir mujde ? hikayesi olur mu diye dusunuyorum

mayis ortasi ve sonrasinda piyasada satis baskisi yogunlasabilir

yatırım tavsiyesi değildir
    malesef siz iyi bi gösterge değilsininiz daha tutturduğun bi tahminini görmedim helede dolarda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 241/997 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •