Sayfa 241/1005 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: Viop LVİ

San francısco fed başkanı daly: üç faiz indirimi 2024 için hala makul bir beklenti ancak faizlerde ayarlamaya gitmek için acele etmeye gerek yok

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Sen haaaala yazıyor musun yauv

BYDNR den sonra VRGYO da züppper ötesi oldu
    Çok rica etsem biri vrgyo hissesinin grafiğini paylaşabilir mi
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bu yazıyı her sayfaya almak lazım .
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...26#post6770726

Back to the future
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Son tutunacak dal thyao bilançosu kaldı. O da parlak gelmezse mokoko
    thyao bilançosunda sürpriz ihtimali pek yok çünkü enflasyon muhasebesine tabi değil.. bu enflasyon muhasebesine niye müsade edildi anlamak zor, şirket aynı şirket faaliyetler aynı faaliyet, değişen hiç bi şey yok, sadece şirkete farklı bi gözlükle bakıyosun ve karlar çok daha düşük çıkıyor, şirketler vergi ödemekten kurtuluyor böylece.. oysa son 2-3 yıldaki bütün rakamlar gösteriyor ki, GDP içindeki ücretler/maaşlar payı geriledi, şirket karları ise görülmemiş hızda arttı.. yüksek enflasyon döneminden en çok fayda sağlayan kesim şirketler kesimi, sen gidip şirketlere vergi avantajı sağlıyorsun.. rezalet

artık açık ve net bi şey var, ki borsayı aşşaa sürükleyen birincil dinamik açıklanacak olan bu bilançolar.. henüz çok az bilanço açıklandı

5. Sevgili Maacit

Şimdi şaka bi yana ..sen emekli misin ?

Daha önce de yazdığım gibi ,maalesef arkadaş listemde olduğun için yazılarını istemesem de görüyorum

Banka mevduat topiğinde yazılarını gördüm ..sen hakkaten o kadar yaşlı mısın yauv

Yani yazı stilinden ben seni ergen biri sandıydım ..zeka yaşı olarak yaneee
    Hayat hoş gerisi boş

6. vrgyo 27-28 dolayı teknik olarak destek ama ben halka arz fiyatı 16 altına bile gelse alım yapılmasını tavsiye etmem.. çünkü bu şirketin kendine ait bi gayrimenkulü falan yok, bildiğin düz emlakçı, projelerin satış ofisi olarak faaliyet gösteriyor.. önümüzdeki 6-12 ayda projeden emlak satışlarının aşağı yukarı sıfır düzeynde gitmesi bekleniyor, yani bu sene zarar yazacak olması muhakkak gibi

7. 9994.75

Haydi palişkoommm ..sabaha bırakmıyalım ..noolur beni bi kere daha mahcup etme ..noolur

https://www.youtube.com/shorts/qkUWNgCk-Dc
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by Ozan Erol Yazıyı Oku
    thyao bilançosunda sürpriz ihtimali pek yok çünkü enflasyon muhasebesine tabi değil.. bu enflasyon muhasebesine niye müsade edildi anlamak zor, şirket aynı şirket faaliyetler aynı faaliyet, değişen hiç bi şey yok, sadece şirkete farklı bi gözlükle bakıyosun ve karlar çok daha düşük çıkıyor, şirketler vergi ödemekten kurtuluyor böylece.. oysa son 2-3 yıldaki bütün rakamlar gösteriyor ki, GDP içindeki ücretler/maaşlar payı geriledi, şirket karları ise görülmemiş hızda arttı.. yüksek enflasyon döneminden en çok fayda sağlayan kesim şirketler kesimi, sen gidip şirketlere vergi avantajı sağlıyorsun.. rezalet

artık açık ve net bi şey var, ki borsayı aşşaa sürükleyen birincil dinamik açıklanacak olan bu bilançolar.. henüz çok az bilanço açıklandı
    Çok yanılıyorsunuz. Erteleye erteleye ancak bu seneye kadar erteleyebildin söz verdiğin halde.

https://legal.com.tr/blog/genel/ulus...i-kurulu-iasb/

Yabancı yatırımcının da çok beklediği bir şeydi. Bunun için yapıldı. Çokta isteyerek olmadı yani bu E.M işi.Bilgilerinize
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 241/1005 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •