Sayfa 242/325 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292 ... SonSon
Arama sonucu : 2595 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. BIST in kara deliği seçildi demek. Bu hacimler endeks değişikliği garanti olur,bu dağılan lotlarin al veri bir süre daha hacimli seyrettirir hisseyi

2.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    O rakamı bende görmüş ancak bir anlam verememiştim. Öyleyse 3. Çeyrek esas faaliyet karı beklentilerden 1 milyar (%34-35 )daha düşük demektir. Bu kadar büyük sapma nasıl olabiliyor. Hemde bütün işlem hacmi rakamları 2. Çeyrekten çok daha yüksek görünürken.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kime göre beklenenden sapma oluyor? Esas faaliyet karı şu olacak diye bir beklenti yoktu zaten sadece bir aracı kurumun net kar beklentisi vardı. 2.Çeyrekte 1.2 milyarlık girişim sermayesi yatırım fonu değer artış kazancı kaynaklı net kar yüksek gelmişti 3.çeyrekte böyle bir kazanç yok. Belki son çeyrekte bu fona ilişkin yeniden bir değerleme yaparlarsa bir miktar ilave kar yazabilir.

3. Adamlarin sert satışında bir bildikleri varmış

4. Son bilançoya göre bence dibi 35 liralardi,tarihsel fk lar olarak 30 civarı da düşünülebilir. Ancak BIST 7500 puanlarda tarihsel fk çok mümkün olmamali ve oluşan hacim/faiz gelirleri bilançodan da anlaşılacağı üzere güzel ki ben bilanço akşamı da en beğendiğim kasasındaki nakit büyüme idi,faiz bir tık daha yükseldi bu işlemlerden alınan varlık yükseliyor,yani piyasa bir çok şeyi bizden iyi biliyor ama geri çekilmenin sahteligine inandirildik panik halinde işlem yapıyoruz ky olarak. Buraların psikolojisini yönetmek çok zor Allah yukarı maliyetlilerin yardımcısı olsun.

5. Yatırımcılarda çeşitlendi... Panik Yatırımcı yeni portföy ürünü... 45 olunca satmayan adam 37 olunca ağıt yapıyor

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

6. Söylediğim gibi oldu,geri çekilme sahteligine sabah beri inandirildik ve şimdi sürdüler yukarı hacimli alımlardi

Hadi geçmiş olsun herhalde bir fon satışı oldu biraz sert bir çıkış

TEMELİ SAĞLAM ŞİRKETLER KISA VADEDE FİYAT HAREKETLERİ OLABİLİR AMA UZUN VADEDE DEĞERİNİ BULURLAR

BU ARADA BEN DE YOK

Sayfa 242/325 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •