Sayfa 242/792 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 6336 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. bucim de bir tanıdık ile cimento üretimini sordum:aldıgım yanıt
    bucim yok satıyor stoktada mal yok ..? yani üretmeden siparişleri almış..ne kanalı bunlar sadece yurdum ky oyalama..
    kanal istanbul olacagına illaki bir kanal yapacaksa suveyş kanalı gibi olması lazım ..burda rant degilde ülkemin menfattleri göz önüne alınacaksa giderim iran ırak suriye rusya ile anlaşır maliyetide bölüşür bir konsersuyum kurup ardahandan başlayıp ak denize inerim ..

yazacak çok şey var fakat anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az misali..
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. KAP: BUCIM [ ] BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/642343
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5fe35a51456ad5

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...5fe35a51c96ad6

Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin BildirimÖzet Bilgi OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISIINDA ONAYLANAN ESAS SÖZLEŞME TADİL METNİNİN TESCİLİ
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 17.08.2017
    İlgili İşlem Kayıtlı Sermaye Sistemine Geçiş
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 0
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 500.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) 31.12.2021
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No 4-6-12-13-31-49
    SPK Başvuru Tarihi 18.08.2017
    SPK Başvuru Sonucu ONAY
    SPK Onay Tarihi 09.10.2017
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi 16.11.2017
    Genel Kurul'da Kayıtlı Sermaye Tavanı Konusu Görüşüldü mü? Kabul edildi mi? Kabul edildi
    Tescil Tarihi 21.11.2017

Ek Açıklamalar
    Şirketimizin Kayıtlı sermaye sistemine geçişi ile ilgili olarak yapılan Olağanüstü Genel Kurulda kabul edilen Esas Sözleşme Tadil metni 21.11.2017 tarihinde Ticaret Sicil Memurluğu'nca tescil edilmiştir.

Eklenen Dökümanlar
    EK: 1 BUCIM - O.Üstü Genel Kurul Toplantı_Tutanagı ve tadil metin.pdf
    EK: 2 Bucim Esas Sözleşme Tadil Metin Örneği SPK-BAKANLIK ONAYLI.pdf

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

3.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    bucim de bir tanıdık ile cimento üretimini sordum:aldıgım yanıt
    bucim yok satıyor stoktada mal yok ..? yani üretmeden siparişleri almış..ne kanalı bunlar sadece yurdum ky oyalama..
    kanal istanbul olacagına illaki bir kanal yapacaksa suveyş kanalı gibi olması lazım ..burda rant degilde ülkemin menfattleri göz önüne alınacaksa giderim iran ırak suriye rusya ile anlaşır maliyetide bölüşür bir konsersuyum kurup ardahandan başlayıp ak denize inerim ..

yazacak çok şey var fakat anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az misali..
    bilancodaki stoklar ne o zaman? bu arada yanımda muteahit bir arkadasım vardı az önce ona sordum beton fiyatları 1.5 sene önceki fiyatlarda zam yok dedi. bu bile aslında cimento stoklarının yuksekliğini gösteriyor. o yuzden bu stokları eritecek haberler bir an önce gelmeli suriyemi olur? kanal istanbul mu olur? kentsel dönusum zaten bir hikaye ama yeterli değil velhasıl ateşleyici bir seyler lazım. stok yok derken ya sizin arkadas da bir arıza var yada bu bilancolardaki stok rakamlarında arıza var umalım bilancolarda ilerde yapacakları oyun için stok u fazla göstersinler ve bu stoklar birden eriyip verip nakde dönmus olsun

4.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    bilancodaki stoklar ne o zaman? bu arada yanımda muteahit bir arkadasım vardı az önce ona sordum beton fiyatları 1.5 sene önceki fiyatlarda zam yok dedi. bu bile aslında cimento stoklarının yuksekliğini gösteriyor. o yuzden bu stokları eritecek haberler bir an önce gelmeli suriyemi olur? kanal istanbul mu olur? kentsel dönusum zaten bir hikaye ama yeterli değil velhasıl ateşleyici bir seyler lazım. stok yok derken ya sizin arkadas da bir arıza var yada bu bilancolardaki stok rakamlarında arıza var umalım bilancolarda ilerde yapacakları oyun için stok u fazla göstersinler ve bu stoklar birden eriyip verip nakde dönmus olsun
    Müteahhit arkadaşınız sanırım 1,5 senedir inşaat yapmıyor. Çimentoya ve betona 1,5 yılda en az 3 kez zam geldi. Daha 15 gün önce bir zam daha geldi. Bursa çimentonun ürettiğini satamama sorunu yok bence, zaten en büyük müşterisi Bursa beton. Bursa betonada çimentoyu çok pahalı veriyor zaten, şayet Bursa beton farklı bir yerden çimento tedarik edebilse, karı Bursa çimentoyu geçer. Bursa' ya antalyadan as çimento ve bilecikten sançim geliyor, satış problemi olsa, mali açıdan çok güçlü olan Bursa çimento onlara engel olurdu.

5. Şunu açıklayayım ben istanbuldayım arkadaşımda İstanbul’da iş yapıyor. Bursada değil

6. Kayınçomda Samsun’da inşaatla ilgilenir. Oda çimentoya bu sene % 10 lar civarında zam geldiğini söyledi yuvarlayarakmı söyledi onuda tam bilmiyorum

7. beton ayrı çimento ayrı ben diyorumki çimento yok ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 242/792 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •