Sayfa 242/709 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 5668 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: MAKTK - Makina Takım

1.  Alıntı Originally Posted by erolll Yazıyı Oku
    Sayin ustadlar hayrini gorun satanlar icin satmayanlar icin daha birsey yok yarin bakarsiniz taban yapmis bakarsiniz tavan yapmis ne olur simdi yarin ve bu hafta icin bir takaslar var grafik var yorum yspabilecek var mi

SM-J100FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Öncelikle söylemeliyim ki böyle günlük takas yada hareketlerle yorum yapmak genelde yanıltır,hep derim borsa masum ve dürüstlerin çoğunlukta olduğu bir yer değil,kırk tane film yüz tane tiyatro çevrilen kimin ne olduğu kimin ne yaptığı kimin elinin kimin cebinden çıkacağı bakmayla görülebilecek kadar şeffaf değil malesef,tüm grafikler tüm takaslar tüm formasyonlar kendiliğinden tesadüfen oluşmaz, nasıl görünmesi işlerine pilanlarına gelirse öyle hazırlanır hepsi birer kurgudur,borsada görünen bilinen değil görünmeyen bilinmeyen kazandırır,tabi herkesin kazanç algısı farklı kimi % 10 a mutlu olur kimi % 100 e
    Lafın kısası siz değerli arkadaşların bir çoğu gidersiniz ama ben kalırım,umarım giden herkes kazanmış ve mutlu olarak gider

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Zihin fukara olunca,akıl ukala olur..Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by sancaktar Yazıyı Oku
    Öncelikle söylemeliyim ki böyle günlük takas yada hareketlerle yorum yapmak genelde yanıltır,hep derim borsa masum ve dürüstlerin çoğunlukta olduğu bir yer değil,kırk tane film yüz tane tiyatro çevrilen kimin ne olduğu kimin ne yaptığı kimin elinin kimin cebinden çıkacağı bakmayla görülebilecek kadar şeffaf değil malesef,tüm grafikler tüm takaslar tüm formasyonlar kendiliğinden tesadüfen oluşmaz, nasıl görünmesi işlerine pilanlarına gelirse öyle hazırlanır hepsi birer kurgudur,borsada görünen bilinen değil görünmeyen bilinmeyen kazandırır,tabi herkesin kazanç algısı farklı kimi % 10 a mutlu olur kimi % 100 e
    Lafın kısası siz değerli arkadaşların bir çoğu gidersiniz ama ben kalırım,umarım giden herkes kazanmış ve mutlu olarak gider

Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir...Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir..!
    Tesekkurler yorumunuz icin

SM-J100FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kalp dayanmaz bu nasıl bir hareket, az kalsın satıyordum 2,35 den :S

4.  Alıntı Originally Posted by paradox99 Yazıyı Oku
    Kalp dayanmaz bu nasıl bir hareket, az kalsın satıyordum 2,35 den :S
    Satmadığına pişmanda olabilirsin.

5. yahu gerçekten anlamadım ben de bu hareketleri ,,,, bende az var ona rağmen stress yaptırıyo namısssız yüklü hissesi olanlarla nasıldır tahmin edemiyorum ))

6.  Alıntı Originally Posted by mozhetbyt Yazıyı Oku
    yahu gerçekten anlamadım ben de bu hareketleri ,,,, bende az var ona rağmen stress yaptırıyo namısssız yüklü hissesi olanlarla nasıldır tahmin edemiyorum ))
    Dün açığa satanları ne güzel oynatıyorlar ama :D Davul zurna eşliğinde :D

7. Bugün akşama kadar buralarda oyalanacak gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by romantictr Yazıyı Oku
    Dün açığa satanları ne güzel oynatıyorlar ama :D Davul zurna eşliğinde :D
    ya kardeş o öle de arada bizi de davul zurna ile oynatmasınlar )))))) korkutuyo bu ibişler valla ))) ama ben satmıcam ne olursa olsun , yüzde 10 kazansam nolur kaybetsem nolur ama %100-150 kazanırsam olay olur ))) ondan no sell )))

ytd

ytd

Sayfa 242/709 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •