Sayfa 243/326 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon
Arama sonucu : 2608 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: EUKYO - Euro Kapital Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    Hayirdir neden
    O adamin aldigi her kagit dusmusturde oyuzden.zaten bugun kismi karla satdim.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by mariogomez Yazıyı Oku
    ayın 20 si
    Ben sizin yapacaginiz yatirima bise demiyorum agzimida bozmak istemiyorum.nerede ayin 20 si.madem bilmiyorsuniz sallamayin bari.ayin 25 i seans sonuna kadar burut takas var.

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ben sizin yapacaginiz yatirima bise demiyorum agzimida bozmak istemiyorum.nerede ayin 20 si.madem bilmiyorsuniz sallamayin bari.ayin 25 i seans sonuna kadar burut takas var.

Karıştırmışımdır. Bu kadar sinirlenecek ne var. Bakıp doğrusunu öğrenmişsin zaten. İyi günler iyi kazançlar.

ZTE BLADE V7 LITE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mariogomez Yazıyı Oku
    Karıştırmışımdır. Bu kadar sinirlenecek ne var. Bakıp doğrusunu öğrenmişsin zaten. İyi günler iyi kazançlar.

ZTE BLADE V7 LITE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Neyi karistiyorsun kardesim cocuk oyuncagimi bu.senin yazindan kim bilir kac kisi pozizyon almistir.emin olmadiginiz biseyi yazmayin.insanlarida yanlis yonlendirmeyin.

5. Brüt bitmeden hareket başladımı ne dersiniz kımıldama var topik bomboş millet satıp çıktımı zaten birileri topluyor gibi geliyordu 78-84 aralığında bakalım hareketin günü bugünmü
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Ne oldu ki

WAS-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku

Sinirlenmeye gerek yok ayın 25 de çok uzun bir zaman değil. Bugün uyutma peşindeler bakalım 25 ine yaklaştıkça da uyutabişwcekler mi. Çok sakin bir gündeyiz. Ytd

8. 82 kalktı alımlar teb mi acaba
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 243/326 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •