Sayfa 243/529 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 4227 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1. ARKADAŞLAR
    Aselsen 1975 yılında kuruldu
    Roketsan 1988 yılında kuruldu
    Havelsan 1982 yılında kuruldu
    MKE 1950 yılında kuruldu
    Tusaş 1973 yılında kuruldu
    Otokar 1963 yılında kuruldu
    FNSS Savunma Sistemleri 1988 yılında kuruldu
    Baykar Teknoloji 1985 yılında kuruldu
    TEİ 1985 yılında kuruldu
    STM 1991 yılında kuruldu
    Tank Palet Fabrikası 1973 yılında kuruldu
    Tübitak 1963 yılında kuruldu

BUNLARI KURANLAR ESKİ TÜRKİYE DENİLEN İKTİDARLAR
    Şimdiki iktidar 20 yıl boyunca kazdıklarını hep betona yatırdı durdu
    onun için iktidar değişirse öyle olur böyle olur
    masallarına inanmayın

2. Burada yapılan siyasi yazışmaların, siyasi görüşlerin Eplas yatırımcısına faydası nedir?

Herkes kendi görüşünü mu yazsın buraya?, siyasetle burayı doldurmak yerine yatırım yaptığımız kağıtla alakalı varsa bir bilgi yazmak daha doğru değil mi?

Konuyu uzattikca uzatmanın bir anlami ve bize bir hayrı yok

Zamanı geldiğinde herkes mantığına kafasına ne yatiyorsa o tarafa oyunu atar seçimini yapar

Burada ve farklı yerde benim okuduğum ege yildiz in cukurdaki payı ile alakalı hep farklı oranlar gördüm, egeyildizin cukurdaki oranini net olarak bilen varmıdır

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

3. bu sorunları çözecek olan siyaset değil mi
    yapılan usulsüzlükleri
    yalandan hazırlanan bilançoları
    bile bile yalan haberler KAP a göndermeler
    bile bile yatırımcılara tuzaklar kurmalar
    SPK nın bunların üzerine gitmemesi
    bir sorun değil mi
    her yıl yapılan bedelli sermaye arttırımı
    adı altında yatırımcıların paralarının
    gasp edilmesi bir sorun değil mi
    bunları halletmeden eplasa veya bir başka
    şirkete yatırım yapsan ne olur
    yapmasan ne olur.

Arkadaşlar, boşuna konuşuyoruz. Adamlar ellerinde kimde kaç lot var biliyorlar ve bunları almadan bu hisseyi yoluna götürmeyecekler. Ahlak olmayan bir yönetim ile karşı karşıyayız. Değerlemesini yapmıyor, hisseyi fiyatlandırmıyor, aşağı yukarı elinde, ortada sıkışanlardan malı topluyorlar. Çöp oldu hisse senetleri yatırımcının elinde.

5. Bizden 1 gider, Onlardan 100 gider. Keyifleri bilir

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by ss.kose Yazıyı Oku
    bu sorunları çözecek olan siyaset değil mi
    yapılan usulsüzlükleri
    yalandan hazırlanan bilançoları
    bile bile yalan haberler KAP a göndermeler
    bile bile yatırımcılara tuzaklar kurmalar
    SPK nın bunların üzerine gitmemesi
    bir sorun değil mi
    her yıl yapılan bedelli sermaye arttırımı
    adı altında yatırımcıların paralarının
    gasp edilmesi bir sorun değil mi
    bunları halletmeden eplasa veya bir başka
    şirkete yatırım yapsan ne olur
    yapmasan ne olur.
    Sayın kose

Hükümette hangi parti olursa olsun,

Yapılan yanlış bilanço

Usulsüzlük

Kap haberi göndermeme vs

İşi gücü bırakıp acaba BIST te ne işler dönüyor diye yürütmeyi, yasamayi birakip takip mı edecek, mevcut hükümet bunları mı yapıyor veya başkası gelse dediklerinizi mı yapacak?

BIST le alakalı denetleyici bı kuruluş var , orayla alakalı adlı bir sıkıntı mı var adliyeler mevcut, muraacatlar sifai değil yazılı olarak yapılıyor , bildiğiniz gördüğünüz delil var ise tabiki de başvurun

Ama ikidebir buraya siyaset alet etmenizin amacı nedir

Foruma acaba şirketle alakalı yeni birşey varmı, bı gelişme oldu mu diye bakmak için girdiğimde sürekli bı siyasi muhabbet

Daha evvelde yazdım kafana hangi oluşum yatarsa o tarafa oy verebilirsiniz ama burayı siyasi malzemelerle doldurmayın zira başkasını bilemem ama ben buraya bilgi almak amacıyla bakıyorum

Siyasi görüşünüzü öğrenmek için değil...

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

7. 20 yılda kızının kahrını çek...

ESİAD da Sibel Zorlu dönemi başlıyor/ Kulağıma Gelenler

6.9.2022

İzmir'in TÜSİAD'ı konumundaki Ege Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nde (ESİAD) Başkan Mustafa Karabağlı'nın EBSO Başkan adayı olmasının ardından taşlar yerinden oynadı. Karabağlı, aday olduğu için ESİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan ayrılırken yerine mevcut yönetim kurulu içinden başkanvekilleri Perihan İnci mi yoksa Sibel Zorlu'nun mu geçeceği merak konusu olmuştu.
    Gelen son bilgilere göre, ESİAD Yüksek İstişare Kurulu'nun da onayıyla Sibel Zorlu'nun ismi ön plana çıkmış. Bugün ismi yeni başkan olarak duyurulması planlanan Mazhar Zorlu Holding'in sahibi Kemal Zorlu'nun kızı Sibel Zorlu, derneğin ilk kadın başkanı olacak.
    ERHAN GÜLENÇ

paran varsa ekle, paran yoksa bekle
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

8. vatana millete hayırlı olsun

ESİAD’ın ilk kadın başkanı
    Sibel Zorlu oldu
     Alıntı Originally Posted by mentor Yazıyı Oku
    20 yılda kızının kahrını çek...

ESİAD da Sibel Zorlu dönemi başlıyor/ Kulağıma Gelenler

6.9.2022

İzmir'in TÜSİAD'ı konumundaki Ege Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nde (ESİAD) Başkan Mustafa Karabağlı'nın EBSO Başkan adayı olmasının ardından taşlar yerinden oynadı. Karabağlı, aday olduğu için ESİAD Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan ayrılırken yerine mevcut yönetim kurulu içinden başkanvekilleri Perihan İnci mi yoksa Sibel Zorlu'nun mu geçeceği merak konusu olmuştu.
    Gelen son bilgilere göre, ESİAD Yüksek İstişare Kurulu'nun da onayıyla Sibel Zorlu'nun ismi ön plana çıkmış. Bugün ismi yeni başkan olarak duyurulması planlanan Mazhar Zorlu Holding'in sahibi Kemal Zorlu'nun kızı Sibel Zorlu, derneğin ilk kadın başkanı olacak.
    ERHAN GÜLENÇ

paran varsa ekle, paran yoksa bekle
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 243/529 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •