Sayfa 243/1003 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by fon_fan Yazıyı Oku
    admustafa bey bu siteye göre TKF dolmuş. Alamayacak mıyız artık?
    Okan Bey bana toplam portföy 750m olunca durmayı planladıklarını ama kesin olmadığını söylemişti. Ama dursa bile her gün satanlar alanlar hep olur, pay bulunur. Ufak bir ayı piyasasında epeyi gider payların hiç şaşmaz. martta bir ayda %45'i gitmişti fonun yatırımcısının. Bizde yatırımcı endeks çıkarken alır sonsuza kadar çıkacağını düşünerek, düşerken satar, sonsuza kadar düşecek diye. Şu anda boga piyasasındayız , tüm hsyflere ilgi yoğun.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Kavga çıkmazsa olur
    Üstad ayarlarsın☺️

3.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    The u.s. Sanctıons agaınst turkey are expected to be announced any day - sources tell reuters
    Dolar/ tl bunu fiyatliyor sanırım. Yarın haftalık kapanış önemli. Özellikle de 8 lira üzeri bir haftalık kapanış tekrar 8.50 leri gündeme getirebilir. Ytd

Alıntı Originally Posted by alpermete Yazıyı Oku
    100'ün katı mı olması gerekiyor? 194 alsanız mesela olmuyor mu?
    100 ve katları

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Son kalan 6'nın satılamaması gibi bir durum olmaması lazım.
    Ama sorun varsa 100 alıp, toplam 106 yapıp öyle satın.
    Olmadı üstat denedim...aslında satarken 100 ve katları diyor

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Okan Bey bana toplam portföy 750m olunca durmayı planladıklarını ama kesin olmadığını söylemişti. Ama dursa bile her gün satanlar alanlar hep olur, pay bulunur. Ufak bir ayı piyasasında epeyi gider payların hiç şaşmaz. martta bir ayda %45'i gitmişti fonun yatırımcısının. Bizde yatırımcı endeks çıkarken alır sonsuza kadar çıkacağını düşünerek, düşerken satar, sonsuza kadar düşecek diye. Şu anda boga piyasasındayız , tüm hsyflere ilgi yoğun.
    Ayı piyasasına girdiğimizi nasıl anlarız? Geçmişte mesela ayı piyasasına iten borsayı ne oldu? Teşekkürler.
    yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Dolar/ tl bunu fiyatliyor sanırım. Yarın haftalık kapanış önemli. Özellikle de 8 lira üzeri bir haftalık kapanış tekrar 8.50 leri gündeme getirebilir. Ytd
    Aslında eğer illa gelecekse yaptırımların Trump gitmeden gelmesi daha iyi gibi geliyor bana. Sanırım 15 civarı seçenekten 5ini uygulamak zorunda. En can yakmayacakları seçer diye düşünüyorum...Biden'e kalırsa o hangilerini seçer belli olmaz...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Aslında eğer illa gelecekse yaptırımların Trump gitmeden gelmesi daha iyi gibi geliyor bana. Sanırım 15 civarı seçenekten 5ini uygulamak zorunda. En can yakmayacakları seçer diye düşünüyorum...Biden'e kalırsa o hangilerini seçer belli olmaz...
    Muhtemelen trump gider ayak, abd milliyetçilerine şirin gözükmek için dediğiniz 5liyi seçebilir.

Sayfa 243/1003 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •