Sayfa 243/460 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. Haftalık

2. Şimdi size şahsi goruslerimi takaslar ışığında paylaşayım sebastian bu tahtada su ana kadar neler yapti metrodan 2.5 m aldı bunun 500.000 nini denize 500.000 icbct ye virmanladi 1m kadar iş yatırımdan aldı 200k kadar invest den aldı arada gün içi şekerden aldiklarini yaklasik 10 kademe yukarıdan verdi ama kalın lotlar degil 100k 200k civarı bugünkü 500k is yatirimdan satışa koymasi mal satma değil korkutmaydi bence çünkü orada 500k yı goren kimse mal almaz yaklasmayin uyarısıydı nitekim mal yediren sebastianin tarzı satışı oraya koyup gelip alsınlar değildir mesela mal yedirecek diyelim 500k icbct den misal 2.71 e satış yazar 2.70 de metrodan 1m alış yazar 1m metroyu görenler gider icbct yi alır o da boşaltmış olur ama bu taktiği bilipte metroya 1m yikarlarsa bu seferde mal yemiş olur ve yine yukarı sürer yani anlayacağınız durumlar biraz karışık ama 4 m üzerinde lotu var benim sadece anlamadığım niye alım satım bildirimi yollamiyor %5 geçti aklıma sadece şu geliyor yatırım holdingin değilde farklı şahıs hesaplarından dağınık yapıyor yazdıklarım şahsi fikirlerim olup asla ytd

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bu arada haftalıkta satış kısmındaki deniz yatırım sebastian değil çünkü denizin sattığı günden 2 gün sonra denize 500k virmanladi açık yaptı desen açık değil çünkü o günün bist verilerinde tahtadaki toplam açık 300k idi farklı farkli ...

4. Tsklr sayin air force...

5. Bu arada 3. Kez olağandışı hareketleri yedi. 4. yü yiyeni görmedim. Yani bu hareketlere devam ederse sonu brüt takastır. Eğer amaçları bu ise 2 tavandan sonra sert hareketlerle malı ky ya yıkarlar. Değilse en az 1 ay hisseyi sakin sulara bırakmaları lazım.ytd

6.  Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Bu arada 3. Kez olağandışı hareketleri yedi. 4. yü yiyeni görmedim. Yani bu hareketlere devam ederse sonu brüt takastır. Eğer amaçları bu ise 2 tavandan sonra sert hareketlerle malı ky ya yıkarlar. Değilse en az 1 ay hisseyi sakin sulara bırakmaları lazım.ytd
    Kapa baktım olağandışı 1 defa yemiş diğerleri devre kesici lütfen birbirine karıştırmayalım..

7.  Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Şimdi size şahsi goruslerimi takaslar ışığında paylaşayım sebastian bu tahtada su ana kadar neler yapti metrodan 2.5 m aldı bunun 500.000 nini denize 500.000 icbct ye virmanladi 1m kadar iş yatırımdan aldı 200k kadar invest den aldı arada gün içi şekerden aldiklarini yaklasik 10 kademe yukarıdan verdi ama kalın lotlar degil 100k 200k civarı bugünkü 500k is yatirimdan satışa koymasi mal satma değil korkutmaydi bence çünkü orada 500k yı goren kimse mal almaz yaklasmayin uyarısıydı nitekim mal yediren sebastianin tarzı satışı oraya koyup gelip alsınlar değildir mesela mal yedirecek diyelim 500k icbct den misal 2.71 e satış yazar 2.70 de metrodan 1m alış yazar 1m metroyu görenler gider icbct yi alır o da boşaltmış olur ama bu taktiği bilipte metroya 1m yikarlarsa bu seferde mal yemiş olur ve yine yukarı sürer yani anlayacağınız durumlar biraz karışık ama 4 m üzerinde lotu var benim sadece anlamadığım niye alım satım bildirimi yollamiyor %5 geçti aklıma sadece şu geliyor yatırım holdingin değilde farklı şahıs hesaplarından dağınık yapıyor yazdıklarım şahsi fikirlerim olup asla ytd

Şirket sermayesi 40m. Bunun %5i 2m eder. 2m u geçmeli ki KAP'a haber vermek durumunda olsun. E haber de gelmediğine göre elinde ahım şahım bir mal yok sonucuna varıyoruz. 2m sebastian için hiçbişey. En iyisini ağa bilir. Sabırla bekliyorum. Hedef fiyatıma gelmesini. Dediklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yalnızca beni bağlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,834
    İçimden bir ses güzel olacak diyor kademeler öyle diyor

Sayfa 243/460 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız