Sayfa 243/612 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Ne dedik borsa 2 eksi olsun 5 eksi olur bu pol hayirli olsun burdan alanlara .

2. Ha gayret tabana az kaldı.

3. Devre kesiciyi koymayi unuttular eksi 6.29 da borsa devre kesmese tabandi arsa var imar çıkmis gel kapasite artiriyoz gel nasilda kucakta hoplatiyorlar bizi

4. Hani elinde hissesi olanlar nerdesiniz bi anda kayboldunuz arsacilar neeye gittiniz

5.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Hani elinde hissesi olanlar nerdesiniz bi anda kayboldunuz arsacilar neeye gittiniz
    Benim, ne piyasadan,ne yönetimden nede polhodan hiç bir umudum kalmadı. artık bakmıyorum.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Benim, ne piyasadan,ne yönetimden nede polhodan hiç bir umudum kalmadı. artık bakmıyorum.ytd
    Korkacak bisey yok yol uzun ben beklerim sadece parami kurtarim diyen bekler herzaman derim tek hissede durmayın bu kural böyle yoksa harcarlar adamı elin kolun bagli durursun.

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Korkacak bisey yok yol uzun ben beklerim sadece parami kurtarim diyen bekler herzaman derim tek hissede durmayın bu kural böyle yoksa harcarlar adamı elin kolun bagli durursun.
    KARTAL, Keşke beklemekle işler düzelseydi,düzelebilecek gibi olsaydı.Reis boş elle,dünyaya meydan okuyor. Mevduat faileri düşük oldugundan,para altın ve dolara gidiyor. yukarı giden dolar,ilk önce enerji fiyatlarını yukarı çekiyor.Yukarı giden enerji herşeyin fiyatı artıyor, enflasyon yaratıyor.kar topu gibi. Dolar,altın ve enflasyon üçü birlikte artıyor. Şimdi bankalar,sermaye sorunu yaşıyor, sonra bu şlrketlere sirayet edecek. Hiç bir şey olasa bile,dolar,altın ve enflasyon artmaya devam edecek.polho kaç olursa olsun,biz hep zararda olacağız.
    Reis haklı olsa bile tek başına kaldıgından, yaptığı ekonomik politika,kimse tarafından anlaşılmadığı,onaylanmadı için pek başarı şansı yok gibi. Bu gibi durumlarda toplumsal mutabakat çok önemli.dolar şuan 18.32 sabaha kaç olacak belli değil. herşeyin fiyatı artarken, kimse bir şey almayacak,bütün para dolara ve altına gidecek.En kötüsü borsadaki parada dolar ve altına kaçmaya başlarsa, durum daha kötüleşecek.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

8. Hergün %10 eriyen bir ülke ekonomisi. Galaksi imparatorunun sülalesini toplayıp kaçışı yakındır

Sayfa 243/612 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •