Sayfa 244/636 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 5088 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Nedir hocam bu büyük hedef, bu sır dolu hedef sizin hedefiniz mi yoksa bişey biliyorsunuzda sadece sizin örgüte ait bir sır mı
    iyi akşamlar logoritmik grafiğe bak hedefi kendin görürsün y.t.d degildir... ha sır falanda değil sadece sabır

2.  Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    iyi akşamlar logoritmik grafiğe bak hedefi kendin görürsün y.t.d degildir... ha sır falanda değil sadece sabır
    Demek ki Sır değilmiş benden başka görenlerde varmış ortak

Herkesin bakış acısı farklı hedefler de farklı olabilir tabiki

ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Endex Yazıyı Oku
    Demek ki Sır değilmiş benden başka görenlerde varmış ortak

Herkesin bakış acısı farklı hedefler de farklı olabilir tabiki

ytd.
    iyi akşamlar hedef herkesin farklı olabilir ama enflasyon ortamında bu rakamlar komik bence

4. ben en çok bu hisse 100 tl olursa ne olacak onu merak ediyorum 30 dan 50 den 60 tan ... alanlar dökülürmü yoksa 100 üstüalmaya devam edermi ky en çok bunu merak ediyorum

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Bugünkü kurla burdan sonraki ilk direnç 40 civarı. Daha sonra 45-49-56-66-80. 80 i de aşar giderse artık sonrası ne olur bilinmez )
    Ama görünene göre baya direnç var ve zaman zaman negatif veya pozitif agresif hareketler sergileyecek
     Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    ben en çok bu hisse 100 tl olursa ne olacak onu merak ediyorum 30 dan 50 den 60 tan ... alanlar dökülürmü yoksa 100 üstüalmaya devam edermi ky en çok bunu merak ediyorum
    Yüz rakamı biraz sosyal medya muhabbeti bence. Önce bir 80 geçilsin bakalım eğer geçilecekse. Daha önce dirençleri belirtmiştim yukarda alıntıladım. Çok fazla direnç var yıkarılarda. Çok fazla ky ilede o dirençlerin aşılması çok zor. Muhtemelen sert hareketler bekleyenleri yıldıracak. Ky ile hiç bir hisse yükselmşyor zaten.
    Önceki yıllarda bence aselşn en büyük problemi devletle iş yapması ama parasını zamanın da alamaması idi. Bu problem devam ediyor gözüküyor olsada ihracat rakamlarının öne çıkması ile sorun kısmen revize olacaktır.
    Kasaya iyi paralar girincese o dirençler kırılacaksa bile yüksek fiyatlarda çok fazla ky olmayacaktır bence. Ne zaman o yükseklerden sokaktaki vtandaş ASELSAN vay be ne kzandıyor öyle ştın dolar hikaye, alın dediğinde tepeden vermeler klasik şekilde başlar tabi )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,372
    ASELSAN yabancı oranı 19 Eylül 2022 % 23,30. 20 Eylül 2022 % 24,23.
    Fark % 0,93. Hisse kapanış fiyatı: 30,76 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    Evet log grafiğine bakıyorum haftalıkta, aylık ta da bakıyorum, ordan bakınca ancak düşüşte son diyebileceğimiz noktada ancak yükseliş için bir sinyal yok belki 10 ay belki 2 yıl sonra yükselişe başlar, usd bazda dipte olduğunu bilemeyen mi var belkide hiç başlayamadan mefta olur. zamanın tek hükmü yolda yolcusunu boşaltmaktır.

8.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Evet log grafiğine bakıyorum haftalıkta, aylık ta da bakıyorum, ordan bakınca ancak düşüşte son diyebileceğimiz noktada ancak yükseliş için bir sinyal yok belki 10 ay belki 2 yıl sonra yükselişe başlar, usd bazda dipte olduğunu bilemeyen mi var belkide hiç başlayamadan mefta olur. zamanın tek hükmü yolda yolcusunu boşaltmaktır.
    Zamanın hükmü ile ilgili deyişiniz hayatı sorgulatır.

Fed'in üzerine yarın bizim merkez bankası faiz indirirse yine ortalık karışır mı?

Kısa-orta vade için yine kafa karıştırıcı sorular.
    Uzun vadeli düşünmek içinse 40 yaş altı olmak lazım bu hususta yerli SP haklı olabilir yeni numaralar öğrenilemiyor bir yaştan sonra.

Tüm paydaşlara bol kazanç dilerim.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Sayfa 244/636 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •